• videolar

• görseller

• zovirax
    • zovirax
    • zovirax
    • zovirax
  1. uçuk çıkmadan adı akla gelmeyen ve el yakan krem.daha ucuzu için eğer ki bayansanız ruj sürün inanın daha etkili ama erkek adam karizmayı çizdirmektense verir 18 ytl yi yinede ruju sürmez. ama uçuk süresince evde takılınacaksa sürün ruju.hem dudağın tamamına formayı değiştirmek için sürülmüyor,sağlık için bir köşesine sürülüyor ancak.gerçekten ruj tüm asiviral türevi uçuk kremlerinden daha etkili ve kullanılışlı!!
  2. küçük ve pahalı olması sebebiyle dudakta bu sebepten dolayı bir uçuk daha çıkmasına sebep uçuk kremi. sprey şeklinde yapmışlardır hatta daha da kullanışlıdır. uçuğunuz davul gibi olduğunda da etkisini çok kısa sürede gösterir. asıl uygulanması gerekilen vakit dudakta sızı hissedildiğinde sürülmesidir.

zovirax'la kısa sürede etkili sonuç
  3. namı diğer asiklovir. daha doğrusu asiklovir'in ticari ismi. virüsleri öldürmez fakat çoğalmalarını engeller. herpes simplex, herpes zoster ve varicella zoster virüslerine karşı etkilidir.
  4. kurumlar ödemez bu ilacı fark çıkarır, buna karşı piyasadaki en etkili uçuk ilacı kanımca. şu ana kadar başkasının yaradığını görmedim, uçuk alanında uzmanlaşmış biri olarak.
  5. uçuk çıktıktan sonra sürmek bir işe yaramaz denir. asıl sürülmesi gereken zaman uçuk çıktığını hissettiğiniz zaman olmalı. hassiyet, yanma, ve sivilce gibi görüntüye kavustuğunuz zaman sürüdüğünüzde 2 günde uçuğu sonlandırabilmektesiniz.
  6. yenisi alınamayacak bir ortamda veya geceyarısı acil bir uçuklama durumunda, tükenmiş spray modeli olan zovirax kutusunun içinde kalanları kullanmak umuduyla, kutu parçalanmaya çalışılır ama başarısız olunur zira çok sert ve sağlamdır. bunun üzerine testere uçlu kama ya da iyi bir maket bıçağı ile kısa bir süre uğraşılarak içine ulaşılır. silindir gövdesi tam olarak ikiye ayrıldığında görülen manzara ise çok ticarikomik bir görüntüdür; yaklaşık 5 mm kalınlığındaki silindir gövdenin içinde, parfümlerin tester şişelerine benzer bir hazne vardır ve o da içinde bulunduğu zovirax silindir kutusu yüksekliğinin yarısı kadardır.
    kuvvetli bir ilaç olduğu kadar, üreticisi bir o kadar kuvvetli düzenbazdır.
  7. bir numara uçuk kremidir, pahalı falan ama bir kere verin o parayı, işe yaramayan saçma sapan uçuk kremlerini yalamaktan iyidir.

ayrıca bir çok eczacıya kıl olma sebebimdir. zovirax almaya giderim, önüme ya asiviral, ya aklovir, ya da asiklovir koyarlar. zovirax istedim ben diyince de "bu onun muadili" derler. ben de "deneyimlerim öyle demiyor ama" derim.

stresli zamanların kuratrıcısı zovirax.