merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

zina yaparım ama götten sikmem

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. -- abi şu benim uğraştığım kız vardı ya, çakıcam diyodum hani?
    ++ ee? çaktın mı?
    -- kaçar mı oğlum çaktım tabi..
    ++ off manyak göt vardı o kızda be..
    -- götten çakmam oğlum ben.
    ++ niye?
    -- günah oğlum!
    ++ hea.. amdan çaktın da sevap mı işledin eşşoğlueşşek!!
  2. söyle bir söz duymuştum eskiden: "arkadan ilişkiye girildiği zaman kesinlikle cennete girilmez."

ama islam dininin zina konusunda böyle bir yaptırımı yok. yanı; "git zina yap fuhuş yap her biseyi yap, parasıyla, gönül rızasıyla, sevabına, olmuş baba hayrına cezasını çekip cennete girersin ama arkadan ilişki olursa girmek yok.

sevgilim versin karım bakire olsun sözünü yaşam prensiplerinden biri haline getirmiş biri bu sözü söyleyebilir iste.

edit: gelen mesajlar üzerine düzetlme yapmam gerekmektedir. çünkü islam dininin günahlara reset atma fonksiyonu (tövbe) gereği günahlar silinip cennete tekrar girebilme sansı mevcutmuş. hayırlı olsun. bol anal sexler dilerim.
  3. "hırsızlık yaparım, adam öldürürüm hatta tecavüzde ederim ama 5 vakit namazımı kılarım arkadaş" diyen kişinin beyanatına benzer söylem. tanım abartıya kaçmışta olsa hiçbir farkı yok. ramazanda ev soyup oruç tutmak gibi bir şey lan.

(bkz: ybsgçk)
  4. sağlık sebepleri ile katılınası önerme. anüs,rektum insan vücudundaki en pis yerdir.zibilyon çeşit bakteri yaşarki bunların içine üriner sisteme bulaşsa süründürecek olanları da dahildir.üretra(penisin içindeki boru var ya çiş geçiyor hani) ise sterildir.bakteri bulunmaz içerisinde.öyle de kalması gerekir.hal böyle iken sen steril kalması gereken bir ortamı bakterilerin içine itip duruyorsun.sonra e.coli ydi bilmemneydi.

ürolog olmak lazım sözlük geleceği var.