merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

zeynep değirmencioğlu

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. (bkz: ayşecik)
    kocası ve kocasının kardeşiyle oynadığı bir filmi de altın portakal almıştır.. zaten kayınbiraderiyle külkedisi'nin türk versiyonunda falan da oynamıştı..
  2. küçükken aslen acıların çocuğu ayşecik olsa sürekli ailesinden birilerini kaybetse de, büyüyünce her şeye toz pembe bakan polyanna ayşecik rolleriyle karşımıza çıkmıştır. 2 kardeş arasında kaldığı ismini hatırlayamadığım filmdeki rol arkadaşı, fenerbahçeli eski futbolcu serkan acar ile evlidir.
  3. astrolog'tur kendisi. tabii bildiğimiz oyuncu olandan bahsetmiyorum başka bir zeynep değirmencioğlu...

uzman.tv internet sitesinde yorumlar yapıyor burçlar üzerine ve ikizler burcu kadını ile ne alıp veremediği var bilemiyorum ama belki bin tane videosunu izledim bir tanesinde bile bizi bir erkekle uyumlu bulduğunu söylemedi. "hah tamam şunla çok uyumludur ikizler" falan gibi tek kelime ağzından çıkmadı ama bizim dışımızda da herkesi herkese layık gördü. peki ben neden bu abuk konuya bu kadar çok içerledim onu da bilmiyorum ama kıskanç bu kadın. kesin akrep falandır.
  4. adı her filmde istisnasız ayşedir. (-cik) küçültme ekini alsa da almasa da. ben başka türlüsüne rastlamadım. ayşecik ne lan. cik ne. üzülmüşümdür hep. sirklere mi çıkmadı. göbekler mi atmadı. dilencilik mi yapmadı. sosyete kızı mı olmadı. hepsinde adı aynı arkadaş. başında kocaman bir şapka, güneş gözlükleri ile tatil beldesine gelmiş oluyor. melis falan bekliyorsun adını mesela. yok. gene biri sesleniyor; ayşee gel hadi güneşi kaçıracaksın kuzum.
    hatta eşi fenerbahçeli serkan ile oynadığı bir filmi var. orda da adı değişmedi. düşün. filmden sonra rakip taraftarlar "ayşe bla bla" diye bağırmadıysa ben de balefulwhisper değilim.
    üzücü. sakjdskad
  5. zeynep acar değirmencioğlu olmuştur ismi. eşinin soyismi acar'mış. ayrıca trabzonspor maçına bilet alabilmek için kuyrukta görüntülenmiştir.
  6. duyduğumuza göre boşanıyormuş... e hayırlısı diyelim bize ne ise artık ana haber bültenine kadar çıktığına göre bir yerden alakalı diye düşünüyor insan.
  1. 1