• görseller

  • zeynep ılıcalı
  • zeynep ılıcalı
  • zeynep ılıcalı
  • zeynep ılıcalı
  • zeynep ılıcalı
 1. acun ılıcalı'nın 1993 yılından beri beraber olduğu ve 2003'te evlendiği eşi ve iki çocuğunun annesidir. acun parayı bulduktan sonra 2009 yılında kızı yaşında bir kızla (bkz: şeyma subaşı) bu hanımefendiyi boynuzlamaya başlamış, bunun üzerine zeynep ılıcalı dava açmış, fakat daha sonra boşanmaktan vazgeçmişlerdir.
  şimdilerde evlilikleri devam etse de zaman zaman acun ılıcalı'nın manitası olan şeyma subaşı gazetecilere çeşitli şekillerde ilişkimiz devam ediyor mesajı vermek için kırk takla atmakta ve tahminim odur ki zeynep'in hassas ayarlarıyla oynamaktadır. aldatılan kadınların fazla uğraşmayıp ayrılmalarını savunan biri olsam da tahminim odur ki şeyma subaşı'nın bir kaç hareketinden sonra(üzerinde koca bir a harfi olan kazakla kameralara poz vermek gibi) zeynep ılıcalı eğer acun'dan ayrılırsa kendisini survivor birinciliğini nihat doğan'a bırakmış bir derya büyükuncu gibi hissedecektir. bu yüzden bu işi sms oylamasına bağlamayı teklif eder, 2950'ye zeynep ılıcalı yazıp göndereceğimi de şimdiden belirtmek isterim.
 2. şeyma subaşı gibi bir ...'yla karşılaştırılmaması gerektiğini düşündüğüm insan. ne tip ne başka bir açıdan. kız bildiğin kaltak yani, kabil-i kıyas değil!
 3. belki bir belki iki sene önce bir dekorasyon dergisine verdiği evinden görüntüler bugün gazetelerde yeniden sanki yeni bir olaymış gibi yayınlanmıştır. hali hazırda ünlü olmayan bir insanın, sırf eşi medyatik diye sadece iki tane de çocuk sahibi olduğu evliliğindeki sorunlarla, adamın metresiyle ilgili çıkan, daha doğrusu metresin kasıp haber olduğu durumlarla, eviyle fln gündeme getirilip durması beni rahatsız ediyor. ha haberlerde acun ılıcalı göndermesi olmasa hadi neyse ama her daim o da fazlasıyla mevcut. ilgililerin bilgisine!