• görseller

• zaman gazetesi nin tam boy coca cola reklamı
    • zaman gazetesi nin tam boy coca cola reklamı
  1. otobüste seyir ederken gazete okuyan türbanlı bir bayan ilişti gözüme. arka safyasında tam boy coca cola reklamı gördüm. gazetenin zaman olabilme ihtimali hiç aklıma gelmedi, aslında. ama biraz dikkatli bakınca bayanın elindeki gazetenin zaman gazetesi olduğunu görmek, beni aslında çok şaşırtmadı ama bazı kişilerin savunduğu fikirlerle yaptıkları icraatlerin çelişdiğinin en büyük örneğine rastladık burada.
    merak edenler için edit: 18 nisan 2009 tarihinde yayımlanmıştır gazetenin son sayfasındaki, o malum reklam.
    (bkz: israil malı)
    (bkz: ben biliyorum zaten bunların ne bok olduğunu)
  2. büyük bir sırrı ortaya çıkarmak için yapılan bi' haberdir ( reklam değil evet). coca cola yazısını word' de yazıp times new roman fontunda, yazı boyutunu da 18 yapın sonrasında yazı rengini beyaz yapın ne çıktı ortaya? yazı gözükmüyor değil mi? işte coca cola yazısında gizli olan mesaj zaman gazetesi' nin boş şeyler yazdığıdır. gazete bunu ortaya çıkarmak adına böyle bi' reklam almıştır ay aman haber yapmıştır evet.

edit: yazı boyutu 16da da oluyor.
  3. coca cola değildir o. cola turka dır cola turka dır. evet kesinlikle öyledir.(!)