merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

zachary levi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  5. #kişiler
  6. #televizyon
  1. bu chuckda ki elemanı gözüm bir yerden ısırıyor, bi imdb'ye bakayım daha önce nerelerde oynamış dedikten sonra, bu arkadaşın less than perfect'teki sinir bozucu karakter kipp olduğunu görmemle şaşkınlık içinde kalmama yol açan oyuncu.

hayır ben mi o diziyi hiç dikkatli izlememişim(zaten çok iyi bir dizi değildi ya neyse), eleman mı çok iyi bir oyuncu ki bu kadar farklı görünmüştür gözüme, işin içinden çıkamadım.
  2. adından dolayı yahu olduğundan şüphelendiğim, olsa bile umursamadığım ve bir şekilde beni kendine çeken şirin adamdır. oyunculuğu vasat hatta bilindik tarz olmasına rağmen, uzun boyu, düz burnu ve kocaman gülümsesi ile amerika'ya gitme sebebidir.
  3. bir röportajında dediğine göre; chuck dizisinde canlandırdığı karakter gibi bilgisayar oyunlarına düşkün bir insandır. hatta sadece bilgisayar değil; play station, xbox ve wii'ye de düşkündür. hatta dizideki rol arkadaşı joshua gomez (morgan) ile yaptığı oyun konuşmaları doğaçlamadır.
  4. 29 eylül 1980 doğumlu amerikalı dizi oyuncusu genç insan.

özellikle chuck dizisindeki rolüyle gelecek vadediyor. daha önce klasik bir amerikan sit-com'u olan less than perfect'te oynamışlığı da vardır. yan rolde de olsa o tırt dizide de dikkat çekebilmişti zamanında.

chuck ile ise kariyerinin zirvesinde bence. kızların ilgisini çekebilmesine rağmen yakışıklı olmaması tipsiz erkekler için bir umut kaynağı olmuştur hatta. yakışıklı değil ama sempatik söylemi zachary levi için geçerli bence. arada sırada filmlerde oynuyor yan rollerde. ama fazla ilgi çekmiyor bu filmler. hatta türkçe altyazısı bile bulunmuyor filmlerinin.

imdb sayfası şu:http://www.imdb.com/name/nm1157048/

resmi sitesi de şu:http://zachary-levi.com/
  1. 1