• isle of dreams
  itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
 • görseller

  • yves rocher
  • yves rocher
 1. yria serisi oldukça başarılı olan, en büyük özelliği ürünlerinde doğal özler ve bitkisel hormonlar kullanılması olan fransız* markası.
 2. her alışveriş karşılığında verdiği pek çok eşantiyonla beni sevindiren, kalite/fiyat oranı yüksek olan marka
 3. müşteri kartı doldurduğunuzda, her yılbaşı ve doğumgününüzde "sizin için ayırdığımız şu hediyeyi, şu şubemize, şu tarihe kadar gelip alabilirsiniz." diye kart yollayan kozmetik firması. hediyeleri genelde bijuteri kolyedir. bazen de ürünlerini hediye olarak verebilmektedir.
 4. fransız kozmetik firması. müşteri kartı olanlara sene'nin belli zamanları hediyeler veriyorlar. ayrıca body shop gibi kimseden üyelik kartı için ücret talep etmezler. carrefour içerenköy mağaza çalışanları müşterisini güleryüz ile karşılıyor işlerini severek yapıyorlar.
 5. ürünleri doğal, abartılı olmayan hele hele "plaisirs nature" adlı serisinden hindistancevizli olan tüm ürünleri ise harikadır. kozmetik ürünlerini satmalarının dışında epilasyon, manikür, pedikür gibi ek hizmetleri de vardır.
 6. body shoplara taş çıkartacak kalite de bence..özellikle o meyve kokulu, aromalı-hindistan cevizi mesela- parfümlerini açıp kafaya dikesim gelmiyor değil hani..gerçekten ürünleri güzel, parfümlere karşı alerjisi olan şu bünyemin, bu markanın ürünlerine sesi çıkmıyor, tavsiye edeceğim bir markadır..şubeleri; akmerkez, capitol, niaşntaşı, suadiye ve daha birçok yerde bulunmaktadır..hani fransız bir marka falan diyoruz ama öyle pahalı falan değil, en azından aldığınız şeye değiyor.
 7. inanılmaz kaliteli makyaj ürünleri, çeşit çeşit kremler, parfümler satan fransız markası. plaisirs nature serisinin vanilya kremleri, parfümü şahanedir. body shop'un vanilya kokusundan bin kat güzeldir. çok hafif bir fondöten serisi vardır ki, gündelik kullanım için çok uygundur. tek kötü yanı türkiye'de fransa'ya göre çok daha uçuk fiyatlara satılması. tamam body shop'a, diğer kozmetik markalarına göre uygun fiyatlı ama indirim döneminde paris yves rocher'de 3-5 euroya satılan parfümler aynı indirim döneminde burada 25-30 liraya satılıyor. bu nedenle fransa'ya gidenlere bol bol sipariş verilesi markadır.
 8. cilt bakım ürünleri ve makyaj malzemelerini pek sevmesem de; şeker gibi kokulu, renkli duş jelleri, kremleri ve vücut bakım ürünleri sömürülesi marka. mütemadiyen bişeylerde indirim ya da kampanya var bi de yves rocher kartınız varsa tadından yenmez.
 9. oldukça kaliteli ürünleri oldukça uygun fiyatlara satan, üstelik hayvanlar üzerinde deney yapmıyor oluşuyla ayrı bir takdir kazanan kozmetik firması.