1. sonsuz deplasman hissi yaratan ve zamanla temiz olmayan ortamlara karşı bağışıklık kazanılmasına sebep olan olay.bünyesi zayıf olup üstüne birde parası olanlar eve geçmektedir.bu yüzden kendi sahasında oynayana ev sahibi denir.
  2. en kral arkadaşlıkların temelinin atılması için en önemli şartlardan birini sağlıyor olmak.
  3. bakterilerin medeniyet kurma girişimlerine göz yummak, emperyalist cif ve benzeri muhteviyatı odaya sokmayarak onlara bu haklı mücadelelerinde destek olmaktır.
  4. unutulmaz dostluklar kurmak,pislik içinde yaşamaya alışmak, kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmek, anne yemeklerini özlemek, kimi zaman yalnızlıktan uyuyamamak kimi zaman kalabalıktan uyuyamamak, sigaraya başlamak demektir, bulunulan ortamın ne kadar rahatsız olduğuna bakılmaksızın bilinçsizce yaşamak anlamına gelir.özellikle 5-6 yıldan sonra bağımlılık yapar.eve gidildiğinde yenen o güzelim yemekler bir anda sığınılaca liman gibi görülür ve anneye tekrar hayran olunur.
  5. bir insanın ne kadar yaşama bağlı olduğunu ölçen bir testtir. açlığa, uykusuzluğa, anti-hijyenik ortamlara dayanıklılık gibi evreleri vardır. bütün evreleri tamamlayan insanlar hayata atılmaya hazır olarak yurttan ayrılırlar.