1. asıl adı anri du toit'dir. 1984 yılında güney afrika'da dünyaya gelmiş rapçi ve şarkıcıdır. maxnormaltv ve the constructus corporation gibi diğer güney afrikalı rap ve hiphop gruplarında da yer almıştır. die antwoord'dan arkadaşı ninja (watkin tudor jones) ile beraber yakın zamanlarda çizgi film seslendirme ve sanatsal amaçlı bazı kısa metrajlı filmlerde rol almak gibi projeleri vardır. watkin'den olma 8 yaşında bir kız çocuğu varmış. ayrıca 3 tane aşk romanı yazmış.

not: kendilerinin hastasıyım, anlayamadığım garip bir seksepalliği var. ancak gözle görülür kilo vermeye başladı son 2 senedir. sonunun amy winehouse gibi olmamasını dilerim.
  2. zamanında abimin bilgisayarında fotoğrafını (görsel: yolandi visser/306075) gördüğüm ve bu ne lan yüzüne tükürmem dediğim hatun. abim ise yok lan ayrı bir çekiciliği var demişti ben de ona hastalıklı gibi bakmıştım ve kendine gel demiştim sonra 4chan'de göre göre insanı alıştırdılar hatta çekici gelmeye başladı lan. tatlı lan baksanıza (görsel: yolandi visser/306088) zaten başta sesinin garipliği yakalıyor insanı sonra daha garip şeyler oluyor. mensubu olduğu die antwoord grubunun yaptığı şarkılar benimle tamamen alakasız şarkılar olmasına rağmen kliplerinde bu ablayı görmek için şarkıları da dinlemeye başladım şimdi şarkıları da hoşuma gidiyor fare takıntıları da garip şeyler oluyor lan dünyada.

saçı da bir garip hem kısa hem uzun farklı ve güzel (görsel: yolandi visser/306085)

kedi canını senin (görsel: yolandi visser/306084)

hadi o zaman http://www.youtube.com/...
  3. felakettir kendisi.

bildiğin çirkin bir kadın.

bildiğin ama.

öyle istetiyor ki kendini, öyle arzulatıyor ki.

diyorum ki; kölem olsun evde besleyeyim, kölesi olayım evde beslesin.

çok garip.

ağzını burnunu kırasım geliyor, ağzını burnunu öpesim geliyor.

felaket.