• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. eğlence işletmecilerinin attıkları yalandır..

her sene koparak giriyorum, ama yine de boktan geçiyor senem..
  2. bu yalan yüzünden öss soru kitapçığıyla yeni yıla giren arkadaşlarım olmuştu dersanede, bütün sene ders çalışırız da kazanırız bir yerleri diye umuyorlardı.
    aslında yalan da değilmiş pek, kazanamadılar, gene o seneleri ders çalışarak geçti diğer öss'ye kadar.
  3. yeni yıla, bedaş ve iskinin yaptığı kontollü deneyde( sabahtan suyu kesilip denekler gözlemlenir, akşama ise elektirikler kesilip yeniden gözlem yapılır, verilen tepkiler not edilir) giren vatandaşlarımız için zor bir durumdur, tabi yalan olması onlar için bir sevinç kaynağıdır.
  4. fazla detaya girmeden ele almak gerekir, şahsen ben her yıl euro sayarak giriyorum seneye...faydasını da gördüm. söz konusu önermeye inancı olan arkadaşlara tavsiye ederim.
  5. her sene teorik olarak ortaya atılan, ama gerçekleşmeyecek olan saçma cümledir. bu gereksiz kavramdan dolayı, her yeni yıl zamanında illaki bir arkadaşım karşıma çıkar, "abi bu sene yeni yıla sevişerek gireceğim, bütün senem de sevişerek geçecek" der. ama sonucunda bir bok olmaz.