1. michael jackson beyazladıktan sonra gözle görülür bir artış kaydeden ilgidir.zenci bebekler,atletik vücutlar,mağrur bakışlar bu ilginin nedenleri arasında olabilir.
  2. bütün bu zenci milletini tripod zanneden genç kızlarımızın ilgisidir. atın bakın kampüse bir zenci-ki bizde böle 4erli gruplar halinde geziyorlar,bütün kızlar bir kesiş halinde, hepsinin aklında acaba nasıl ya ne kadar büyük falan diye bir şey mi düşüyor artık anlamış değilim hala. abazanlığın kız versiyonudur böyle şeyler.
  3. once you go black, you never go back özlü sözünü benimsemiş kızların içinde bulunduğu durumdur.

    lüzumlu mudur bilemem. ve fakat cinselliğin sadece penisin boyutu ve dolayısı ile işgal ettiği hacimle orantılı olduğunu düşünen bir takım porno yıldızı öykünüğü hanım kızlarımız mevcuttur. tercihtir de birşey söylemek bize düşmez ve fekat benim takıldığım nokta doğanın bir yerlerde yanlış yapmış olmasıdır şahsım adına.

    hani sözlükteki kadın yazarlar kızmasın ama bunun öyle versiyonları var ki alabileceğiniz kısmı zaten belli iken dışarıda kalan 3/4 lük bahçe hortumu ne işinize yarar bilemedim ben. standart erkeklerinki de sözkonusu abilerinkinin 1/4 lük kısmı kadarken bu abileri farklı kılan nedir aceba? hayır samimiyetle soruyorum dalga geçtiğim sanılmasın. kullanılmayan kısımlar neden kaybolmuyor evrim teorisi tersine mi çalışıyor diye merak ediyor insan.

    (bkz: mississippi black snake)