merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

yengeç burcu kadını ile balık erkeği ilişkisi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. insanın doğduğu anda yıldızların aralarındaki açıların ölçülerek o insanın nasıl bir karaktere sahip olacağını ve nasıl bir hayat geçireceğini öngörmek kadar hastalıklı bir bakış açısıyla iki insanın doğduğu anda sahip oldukları yıldız haritasına göre birbirleri arasındaki hetero, homo -her ne boksa- ilişkileri geometri ve astroloji kullanarak sınıflandırmak, olayı 0 larla 1 lere indirmek kadar salakça bir şeyin daha bulunmadığını düşünen birisi olarak s.kime takmadığım 2 sınıf insanın ilişkisidir.

olum yapmayın lan. ben de inanıyordum bu zırvalara ama... saçma lan. hem x burcu kadınıyla y burcu erkeği... valla her seferinde aklıma geliyor ya!

(bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti)

edit: obarey! işte seri eksi oylar! o/
  2. tencere kapak deyimi, bu ikilinin ilişkisine cuk oturmaktadır kanımca..

tutumlu ve anaç yengeç kadını, hayalperest ve savurgan balık erkeğini kontrol altına alacaktır..bu yönüyle dengelenirler..

ruhen, ikisi de ağlak, mız mız insanlardır.. ota boka ağlar, üzülür, darılırlar.. bu nedenle birbirlerini anlayabileceklerdir..

yengeç kadını sevgisini belli eder ve asla esirgemez.. balık şımarık bir çocuk gibi, bu sevgi meleğinin kanatlarında uyumayı tercih edecektir..

balık erkeği de deli gibi romantik ve eğlencelidir.. bu yönüyle yengeç kadınını çok mutlu edecektir..

love story, onların filmi olabilir, bence bu iş olur..

kolay gelsin..
  3. işbu entry kişisel deneyimlere dayanılarak yazılmıştır,burçların doğruluğuna inancım yüzde on civarında seyrediyor fekat dayanamadım yazıyorum :

dünyanın en güzel dostluğu bu ikili arasında yaşanabilir.yaşansın yani.bir mani yok bence.
    balık erkeği her daim hassastır,duygu insanıdır,bir kadınının ruh halini anlamaya en yakın erkek türüdür.bu da anlamıyorsa sizi hiç bi erkekten beklemeyin anlamasını.
    yengeç de zaten his bataklığının dibinde çırpınan bi tür,malum. balık kişisi kâh bataklığa iner,kÂh bu mıymıntıyı yukarı çeker,kâh bir ağacın gölgesinde laflarlar filan çok iyi anlarlar birbirlerini. her daim yardımını koşmaya hazırdır biri diğerinin.
    yeri gelir balığın hayal dünyası engel olur mantığına,yengeç bi şaplak indirir ensesine kendine getirir,an gelir yengecin saplantılı aşkına balık bilimsel çözümler üretir. balığın sorumsuzluğuna yengeç derman bulmaya çalışır,bulamaz,arkasını toplar,bağırır,kavga ederler,barışırlar,sabaha kadar konuşurlar,gülerler.
    karşı cinsten iki kişi arkadaş olacaksa bunlar balıkla yengeç olmalıdırlar bence .ve aşık olmamalıdırlar birbirlerine.