1. sevdiğine karşılıksız her şeyi verir ama işin içine ince hesaplar girdiğini görürse yaralı parmağa işemez. erkeklerin en piçi bile ben yengeç burcuyum çok duygusalım der artık strateji unsuru haline gelmiştir yengeç burcu erkeği olmak,
    +tuğçe ben yengeç burcuyum çok sadığım
    -ne zaman doğdun sen?
    +ocak 23
    -hadi siktir...
  2. duygulu olmasından başka bir yetisi olmayan er kişi. allah diğer tüm burçlardan almış bu burca vermiş o duyguyu ama başka da bir şey vermemiş. oh.
  3. yengeç (22 haziran - 23 temmuz)
    karşı cinsin ilgisini çekmek için uydurduğunuz psikolojik rahatsızlıklar sonunda psikiyatri dünyasının ilgisini çekecek ve nihayet kendi isminizle anılan gerçek bir hastalığa sahip olma şansını yakalayacaksınız...

zaytung
    http://www.zaytung.com/...
  4. genellikle çok yakışıklı ve çekici olan, duygusal, sahiplenici, çok kıskanç, ailesine bağlı, aşırı sadık, ideal eş ve ideal baba.
  5. akla inandığım için astrolojiyi eğlence olarak görürüm ancak burdaki tüm giriler ve kendim nasıl oluyor da bu kadar uyuşuyor bir anlam veremiyorum. genellemelerin genelinin benim genellemelerimle uyuştuğunu söyleyebilirim.
  6. kendisi yakinen tanıdığım bir insandır, abimdir!

ayrıntılarda boğulabilecek erkek tipidir. her şeyi beğenmez, titizlenir. bir şey istediği gibi yapılmazsa fırçayı umarsızca kayar adamı deli eder. bi taraftan da evlerine bağlı ve duygusal erkeklerdir.