1. kıskançtır. ama öyle böyle bir kıskançlıktan bahsetmiyoruz burada. en skindirik bir durumu bile kıskanır.

  koruma içgüdüsü had safhadadır. sevdiği, uzaktan yakından akrabası, fazla samimi olmadığı ama iyi olduğunu düşündüğü insanları korumak ister.

  karşısındakine hemen değer verir. karşıdaki insan ona iyi olarak görünmüşse onun yalan söyleceği aklının ucundan bile geçmez.

  evine ve annesine çok bağlıdır. su grubu olduğundan , rekabeti seven ateş burçlarıyla hiç iyi anlaşamaz.

  evlenilecek erkektir. kolay aşık olur. ama birine aşık olduktan sonra başka bir kıza aşık olamaz. çünkü sevgilisi dururken diğer kızlar aklından geçmez. geçerse de girişimde bulunmaz. bulunursa da yakalanır.

  sorunlu erkektir. aşık olursa hem kendisi çeker hem de karşısındakine çektirir efendim. çift olarak sıçarsınız bilginize.

  ilişkilerinin en az üçüncü ayında yüzük takmak isterler.

  not1:yengeç burcu erkeğiyim efendim
  not2:işbu giride anlatılanların çoğu başımdan geçmiş olmakla beraber bir kısmı da hayal ürünüdür.
  not3:bunları genelde akrep burcu kadınları kapar.
 2. sevdiğine karşılıksız her şeyi verir ama işin içine ince hesaplar girdiğini görürse yaralı parmağa işemez. erkeklerin en piçi bile ben yengeç burcuyum çok duygusalım der artık strateji unsuru haline gelmiştir yengeç burcu erkeği olmak,
  +tuğçe ben yengeç burcuyum çok sadığım
  -ne zaman doğdun sen?
  +ocak 23
  -hadi siktir...
 3. duygulu olmasından başka bir yetisi olmayan er kişi. allah diğer tüm burçlardan almış bu burca vermiş o duyguyu ama başka da bir şey vermemiş. oh.
 4. yengeç (22 haziran - 23 temmuz)
  karşı cinsin ilgisini çekmek için uydurduğunuz psikolojik rahatsızlıklar sonunda psikiyatri dünyasının ilgisini çekecek ve nihayet kendi isminizle anılan gerçek bir hastalığa sahip olma şansını yakalayacaksınız...

  zaytung
  http://www.zaytung.com/...
 5. genellikle çok yakışıklı ve çekici olan, duygusal, sahiplenici, çok kıskanç, ailesine bağlı, aşırı sadık, ideal eş ve ideal baba.
 6. akla inandığım için astrolojiyi eğlence olarak görürüm ancak burdaki tüm giriler ve kendim nasıl oluyor da bu kadar uyuşuyor bir anlam veremiyorum. genellemelerin genelinin benim genellemelerimle uyuştuğunu söyleyebilirim.