merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

yazarlardan aşka dair sözler

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. gördüğüm çok birşey yok acaba kör mü düşünüyorum diye soruyorum kendime ama birşey bulamıyorum umursanmıyormuyum diye de düşünmüyor değilim ama senden fazla sevdiğimi öğrendim ne kadar çok fazla seviyormuşum bunun farkına vardım. çok sevme incinirsin kırılırsın diye birşey var sanırım bu doğrune yapacağımı bilmiyorum seni çok seviyorum evet ne olursa olsun sevmekten vazgeçmeyeceğim. çok şey istemiyorum fazlasıyla uğraşılacak bir insan değilim ilgiyi alakayı mutluluğu ve bir çok şeyi fazla istiyorum neden bu kadar şeyin en cüzisini isterken mutsuz ve üzüntü kaplı bir varlığa bürünüyorum kendimde bilmiyorum evet belki basit, değersiz ve saçma gelebilir bazen istediklerim umursamaz ve kötü kelimeleri hakettiğime inanmıyorumç herşey gibi de mutluluğu da her zaman hissetmek zor birşeymiş hayırlısını diliyr ve istiyorum. her zaman tek bir isteğim var mutlu olmak yıllardır beklediğim o büyük şeyi hakettiğim hissiyatı artık yaşamak istiyorum....
    mhc günlüğü