merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

yaz sıcağında mini etek giyen kadın

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. öyle ki büyük bir yanılgıya düşmüş kadındır kendisi. mini etek tamamiyle saç telinden siki kalkan abaza erkeklerin dikkatini celbetmek adına kışın giyilmeli ve hanım kızımızın götü donması pahasına erkekleri o kış kıyamette bile kendine ağızları sulanarak bakmalarını sağlamalıdır.

(bkz: sen de mi kayser sozer)

edit: ulan bari sen yapma be kayser, sana yakışmadı başlık açıp da kaçmak.
  2. sıcaktan dolayı etrafta mini şortlarla mini eteklerle dolananlar dolu olduğundan dikkat çekmeyecek kadındır. giyecekse de bu havada giysin eteği ne olacak anasını satıyım. hiç değilse bacakları pişirmez. onun bacaklarına bakıp da sikini kaldıran abazanlarında amına koyim. sanki iki çift yamuk bacaktan siki kaldıracak cinsel haz alınır.
  3. münafıktır münafık.cayır cayır yanacaktır cehennemde.halbuse ne var yani 50 derece sıcakta fani dünyada yansa azcık,ne olur yani dişini sıksın 60 sene ölecek nasılsa.allah allah ya anlamak mümkün değil yani o sıcakta o mini etek giyilir mi? nasıl mantık bu yahu.
    saç telinide gösterir bu,münafık işte demiştim ben.
    kendi notum: ironiden anlamayan zihniyete selam ederim.
  4. iyi yapıyordur bu yaz sıcağında. kukusuna rüzgâr değiyordur, doğal klima etkisi vardır falan. lakin sonra da atlıyordur "ay, abazanlar bana bakıyor" diye. gelişmiş batılı ülkelerde mini etek giymiş ve allah'ını inkâr etmeyen biri çıkıp söylesin yahu, orada erkekler mini etek giyen kadının bacaklarına bakmaz mı? bunun abazanlıkla veya gelişmişlikle ilgisi var mıdır?
    (gelişmişlik meselesi zaten apayrı. şimdi oraya girmeyeyim.)

ben giyene karışmam. laf atanın da allah belasını versin. ama sıcak veya soğuk farketmez, mini etek giyen kadının bacağına bakarım. güzelse iki defa bakarım. sütun gibiyse haritasını çıkarırım.

mini etekli kadının bacaklarına bakılmasıyla uzaya, aya çıkmanın zerre ilgisi yoktur. geçenlerde cape canaveral uzay üssü'nün önünden mini etekli bir hatun geçti, cümle nasa izledi. gayet normal.

kısacası, mini etek giyiyorsan bacaklarına bakılacağını kabulleneceksin. mevzuyu ilerletir bikini giyersen de daha fazla bakılacağını kabulleneceksin. bizim burada böyle. bir anda alışkanlıkları değiştiremiyoruz. kusura bakmayın.
  5. kış soğuğunda atkı takan erkekten farkı olmayan hatun kişisidir. ha bu başlığı açan ın da ajdar dan farkı var mıdır yok mudur, tartışılır.
  1. 1