1. burç kitaplarına göre "mükemmel uyum" olarak adlandırılıyor, ama ben çözebilmiş değilim...
  2. analiz yapılabilecek en son ilişkidir zira söz konusu koç burcu erkeğiyken biri diğerini tutmayan davranışlardan kafanızı kaldıramazsınız. yay burcu kadını da geçinilmesi zor biri olduğuna göre, mükemmel ilişki tanımı yapılacak son ilişkidir.

tecrübeyle sabit.
  3. özgürlüğe önem veren iki ateş grubu burcun birlikteliğinden parlak kıvılcımlar çıkacaktır diyor uzmanlar.el ele verip yeni serüvenlere koşan bu ikili birbirini sıkmayacak yeni keşifler yapacaktır.evlilik ile sonuçlanması muhtemeldir diyor diğer bir kitapta .
  4. şu an yaşadığım ilişkidir. güzeldir. iki taraf da birbirini neredeyse her konuda tatmin edebilir. koç burcu erkeğini tamamen çözerse yay burcu kadını elinde oynatabilir. fakat iyi analiz etmesi lazım çünkü haddinden fazla dengesizdir koç erkeği. uyku sersemi ne yaptığını bilmez bağırır çağırır. sabah uyandığında özür dileyeceksin biliyorsun dimi dediğimde 'tabi ki hayır' diye yine bağırır ama sonuç nedir?tahmin ettiğiniz gibi sabah uyanınca masum bir ses tonuyla özür diler beyimiz.

sana diyorum yay kadını... sana en uygun erkeklerden biridir. dengesizliğine alışırsan, adamı çözersen süper bir ilişki olacaktır.

not: ha bi de ben kıskanç değilim deyip kıskançlıktan ne yapacağını bilemezler bazen de dengesiz işte anacım bu koç burcu erkeği. kıskançlığı yay kadınına yaptığını fark ederse kısa sürede durumu toparlayabilir.