1. yürümez, şimdiden unutun. o ikizler erkeğinin dengesizlikleri yay kadınının mantıkla çalışan yapısını zorlar. hayatın açık ve basit olmasından yana olan yay kadını, her dakikasında "şimdi ne oldu", "durup duruken neden tavır değiştirdi" gibi şeylere kafa yorup, zaman geçirmek istemez. bir süre sonra adamı çözmeye çalışmaktan sıkılacak ve işleri oluruna bırakacaktır. ilginin sürekli üstünde olmasını isteyen ikizler erkeği ise bir anda gelen bu boşvermişliğe şaşırır. sonuç, gayet normal geçen bir konuşmanın ortasında "ayrılsak mı acaba biz", "evet bence de ayrılalım" cümleleriyle ilişkinin bitmesine varabilir.

  iki taraf da açık olsa gayet güzel yürüyecek bir ilişki olabilir bu. çünkü ikisi de canlı, heyecanlı yapıdadırlar. beraberken sıkılmazlar, ortak konuları boldur. tahminimce emek yoğunbir ilişki türüdür, 2 kişi de duygusal olarak teknoloji yoğun moda ayarlanmışsa, maalesef sorun çıkacaktır.

  astrolog falan değilim. kabul edilebilir sonuçlar çıkaracak kadar büyük bir örneklemde yok elimde. özelden genele giderken biraz fazla genelleme yapmış olabilirim. ukteci dişikartal kusura bakmasın.
 2. yay burcu kadının ruh eşim diyebileceği kişi kesinlikle ikizler burcudur.yay burcu kadınını bulan ikizler burcu erkeği çok fazla sever..ikizlerin dengesiz tavırları yayın yanında hafif kalacağı için yayı çözme umuduyla kıvranır durur..bi türlü çözemez..deli dolu kıskançca sever ikizler çok da aşık olur yay burcu kişisine..ayrıca ikizler burcu inatcı ,gururludur ..herzaman hatırlar kendisine yapılanları ..böyle bir ilişkiyi yayın sadakatsizliği bitirir..oda geçip gider sonunda..
 3. en temel probleminin, bir kadın ve erkek tarafından yürütülüyor olması olan birliktelik. yay burcu kadını zaten bildiğimiz gibi mesela balkondan pencereye atlayıp, oradan aşağıya parende atarak indiğinden (ilk aşkım bir yay kadınıydı) ikizler burcu erkeğini her seviyede görecektir. aşğıda ve yukarıda. hareketli ve sabit. ama değişken olan aslında yay kadını gibi olacaktır, öyle gelecektir kadına.
  sanki dünya ayın etrafında dönüyormuş gibi bir yanlış anlama ilişkiye sinsice sinecektir. ikizler kendi çelişkisi ve otistikliği içinde bunu farkedemeyecek, yay kadını telaşı içinde teğetler çizerek ilişkiyi kesip duracak ve sonunda ilişki kopma noktasına gelecektir.
  asıl bundan sonra ne yapılacağıdır önemli olan, buraya kadar ne yapıldığı değil, zira ne olacağını yazdım.
 4. ölümsüzlüğü yaşayabilecek ilişkidir. hele ki yay güzeli musikide "la" notasını ifade ediyor, ikizler erkeği ise iki isme sahipse kesinlikle müthiş bir sinerji ortaya çıkaracaktır.