merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• yaran habertürk okuyucu yorumları
  1. 1

yaran habertürk okuyucu yorumları

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #gündem
  1. hrant dink hakkında yapılmış bir yorum:(fransadaki sözde soykırımı inkar yasasına ilişkin hrant dick'in söyledikleriyle ilgili olarak)(kopyala-yapıştır yapılmıştır)
    dream:
    kaypaksın olm sen o zaman. orada yok burada var diyosan senin kişiliğinde bi problem var. amacın nedir senin kimleri etkilemey çalışıyorsun. yanlış tezgah kuruyorsun. kurduğun tezgahta seni bedavaya satarız bunu bilmiş ol
  2. haber şu şekilde efendim.
    yedi aydır hiç sevişmedim!!!
    verdiği firikiklerle gündemden düşmeyen paris hilton yedi aydır hiç sevişmediğini açıkladı.

yorum da bazılarınızın tahmin edebilecegi gibi;

balyoz 18.12.2006 05:09 (saate dikkatinizi çekmek istiyorum)
    yalanını sevsinler... 7 ayda yediğin boğaz köprüsünü gecmiştir senin.

bu girime de yorumu size bırakıyorum sevgili yazarlar.
  3. haber: cristiano ronaldo ile olan fahişelerin açıklaması: "6 saat içinde evindeki her yerde seks yaptık"
    yorum: sahada basmadık yer bırakmadığı gibi evde de bırakmamış
    yorum: manchesterlı yöneticiler ronaldoyu sorguladı: olum bizi niye çağırmadın!
    yorum: ahmet abi, verdiğin bilet, forma paralarını ronaldo nasıl da yiyo görüyon de mi. duyuyon mu beni.
    yorum: evde ne kadar büyükmüş 6 saatte anca bitmiş. benim ev stüdyo 15 dakkada biter.
  4. haber: leman dergisi'nin başbakanın yaptığı en az 3 çocuk yapın sözüne itafen hazırladığı kapak hakkında...

yorum: ne istiyorsunuz böyle din düsmanligi yaparak tayipe oyumu vermdim ama dini savundugu icin bu kadar üstüne gidiyorsunuz cok yazik size birakin din düsmanligini.
  5. kurtlar vadisinin bu hafta tekrarının yayınlanacağı ve dizi oyuncularının paralarını alamadıkları için çekimlere gelmediği ve dizinin kanal değiştireceği haberinin altına yapılan enfes yorum "hangi kanaldayız nazımım..."
  6. haber: obama'yı bilen kahin: amerika çökecek

hayattayken kehanetleri bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan baba vanga’nın kehanetlerinin yüzde 80’i doğru çıktı. 1989’da rus televizyonuna “iki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 eylül saldırıları) kursk (2000 yılında 118 rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. kahin 1994 yılında da ” vladimir’in zaferi dünyada herşeyi eritecek. (gürcistan savaşı). iklimler değişecek (küresel ısınma). rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak” demişti.

2008 - 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. bu 3. dünya savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.

2010 - 3. dünya savaşı kasım 2010'da başlayacak ve 2014'e kadar sürecek.

2011 - radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. müslüman ülkeler kimyasal savaşla avrupalıları yok edecek.

2014 - insanlığın yarısı kanserle boğuşacak.

2016 -avrupa'nın nüfusu azalacak

2018 - dünyanın yeni hakimi çin olacak. çin ekonomik olarak güçlenecek.

2043 - müslüman bir devlet yeniden avrupa'nın tek hükümdarı olacak.

2046 - tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.

2076 - bütün dünyada "sınıfsız" komünizm sistemi yerleşecek.

2088 - bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.

2097 - çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.

2167 - yeni bir din

2304 - ay'ın sırrı, gizemi çözülecek.

3797 - end of the world - dünyanın sonu... başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak.

yorumlar:

--------------------------------------------------------------------------------

misafir 09.11.2008 07:20

okudum da komedi ya.. başka neler olacak fener türkiye kupasını alabilecek mi? :d

misafir 09.11.2008 07:40

atalim kendimizi yarin o zaman bogaz koprusunden..hic dunya savasi gorcek halim yok

misafir 09.11.2008 08:00

bizim evde zaten 3. dünya savaşı çoktan başladı...karı dırdırından....

misafir 09.11.2008 08:25

amerika çökecek bacım annadık da endonezyayla ne alakaa ¿

misafir 09.11.2008 08:32

zeki müren de bizi görecek mi acaba??

misafir 09.11.2008 08:33

bunları beyaz hoca zaten söylüyor...

misafir 09.11.2008 09:42

doğalgaz ve elektrik zamlarını bilememiş bu nasıl kahin

misafir 09.11.2008 09:57

2310 fener hala kupayı alamaz.

misafir 09.11.2008 10:08

bu sıfattan nasıl medet umuolar

misafir 09.11.2008 12:06

ayın sırrını ben de çözdüm. her ay elektrik doğalgaz zamlanacak. benzin ucuzlamayacak.

ulkum 09.11.2008 12:28

zeki müren bizi görecek ne kelime, bizi öpecek oğlüm öpecek!

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.haberturk.com/...
  7. olur olmaz her haberin altından akpye bok atan ezberci beyinsizler vardır bir de.evet akp sıçılası bir parti olabilir ancak her şeyden de o sorumlu tutulmazki!
    haber başlığı : cilt kanseri açık tenlilerde daha riskli
    okuyucu yorumları: hep akp yüzünden,inadına akp bık bık bık..
  8. haber : "balon patlatacağım" diye arkadaşını öldürdü!

stein 26.01.2009 13:40
    bicakla saka olmaz!! bu millet iflah olmaz!! akp iktidardan olmaz!!
  1. 1