merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

yaran facebook yorumları

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  5. #gündem
  1. uzak uzak diyarlarda çektirip facebook albümüme koyduğum fotoğrafıma ablamın kullanıcı isminden anında gelen yorum:

"cok tatlı cıkmıssın yavrum ama herkes kazakla dolasıo sen ıncecık seyle gez hasta ol _annen_"
  2. (bkz: http://www.facebook.com/...)

yorum: şu abide için neyden vazgeçilmezki yaaa!!!... allahım işi gücü bıraktın bu kızı mı çizdin yaaarrraaabbbimmmm sana şükürler olsun .... ama filim icabı oluor olsada bu kızın üvey babası beni dellendirior sokacm belasına çok az kaldııııı.... allahımmm ya bu kızı bana nasip et yada yanına al beni.....ooooooooooooyyyyyyyy oyy
    (bkz: smiley lümüley tey tey tey)
  3. (bkz: http://www.facebook.com/...)

fuck islam diye bir grubu protesto eden, ama aylar önce kaldırıldığını bilmeyen insanların açtığı ve üye olduğu bir gruptan.

(yorumlar caps on olarak yazılmıştır)

osman yilmaz wrote
    at 9:06am on december 25th, 2007
    alayına gideriz...!!! fuck you israil , fuck you abd , fuck you england , fuck you france alayınıza fuck you lan ..!! çarşı avrupayada karşı!!

sonra hatasının farkına varmış:

osman yilmaz wrote
    at 9:07am on december 25th, 2007
    bir müslümanın küfür etmesi pek caiz olmadı ama!!!
  4. fotograf:kurbaga bir elinde çürük bir muz tutmaktadır, arkadaşıda sulanan bir ifadeyle muza bakar.

beko says: üzülme minik kurbaga senin de birgün çürük olmayan muzun olucak :)heee bir de muzuna sulanmayan gerçek bir dostun
  5. okul döneminde fazla muhabbet etmeyen şahısların okul bittikten sonra asılma pozisyonlarına girmesiyle facebookta bir fotoğraf altında toplanmasıdır.

1-) oyyyyy ne güzel çıkmışsın öle nereye bakıyon bakalım bankacı,neyse umarım iisindir resim güzel ama iş esnasıda galiba çekilmiş k.i.b grşrz...

2-) slm canım nasılsın bakalım çok tatlı ve şirin çıkmışsın bu fotoda neden gülmemek için kendini bu kadar kastın bakalım...

toplu sayılabilecek bir fotoğraftan;
    3-) en güzel sen çıkmışın cnm...
  6. +senin kadar güsel olan bişey daha war bu resimde kıyafetlerin renk uyumu...
    -ahhh cnm benimmm saolasınn, biliorsn renk uyumuna dikkat ederim
    +ne dmek ne dmek cnm bnm..bilmesmiyim..kendin gibi süper giyiniorsun..tek kelime ..sölenecek söz bulamadım
    -buyrun benim, ayyy rüya bile gördümm
  7. sadece bir kişisini tanıdığım topluluğun bir yorum silsilesi şu şekildedir. gerçekten o tanımadığım adamlarla da tanışmak istedim: erkek bir
    eleman bir fotoğrafını ekliyor, gayet normal bir fotoğraf. ve ilk yorum geliyor:

eleman1:
    dostum izmirli demişsin ama bu kız zenci

e2:
    olsun o da güzel emeğine sağlık dostum..

e3:
    daha önce verildi arkadaşım. vermeden önce arama yapın ya

e2:
    kardeş repidşeyir diye bişey çıkıo napacaz onu nolur yardım edin ya

e3:
    ben resmi göremiyorum kurbağa çıkıyo dostum bi el atıversen...
    +reeeppppppp

e2:
    beyler 152 kişi bakmış sadece 5 yorum var. biraz emeğe saygı lütfen !!!

e1:
    link gırık...

e2:
    linkler yenilendi beyler. repleri görelim :p

e3
    yüreğine sağlık dostum, güzel paylaşım.
    terazine tıkladım.....
    +1000repppppppppp

e2:
    gardeş sen bizle dalga mı geçion ya bunun neresi izmirli. sen hiç zenci izmirli gördün mü? töbe töbe...

ve en son fotografın sahibi:
    ipneler!
  8. harry kewell galatasaray'a geldiği için çok kızgın olan leeds fanları harry kewell'ı leeds'e ihanetle suçlamaktadır. bu yüzden bu fanlar londra'nın bağrından çıkıp facebooka akıp grup kurmuşlardır.

türkler de bu gruplara saldırmaya başlamıştır. feci yorumlar ortaya çıkmış. misal;

doğuş (turkey)

leeds and arsenal fans not come turkey we are cuting you

dave (leeds)

fuckin turkish are scum!!! dirty, robbing, slimey wankers.....bomb the twats!!!!!!!!

doğuş (turkey)

dave gay shut up son of the bıtch looking l wiil come to england after l cut you bastard pussy (bi bok anlaşılmıyo ama eleman tüm ingilizce küfür haznesini kullanmış)

ıan(leeds)

what a terrible shame about the bombings in istanbul. ıts a tragedy that the bombs didnt go off in ali sami yen stadium full of team and all galatasarays moronic fans

ve moronic lafına alınan yiğidimiz çıkar;

sefa (turkey)

translate to english... ananızın amı lan götünüz yiyosa gelin buraya bir daha sikelim sizi ulan göt verenlerle ne ingilizce küfürleşiyonuz amına koyim ya onlar türkçe öğrensinler piç oğlu piçleri.

çevrilmez o küfürler be gülüm. başka hiçbir dilde bu kadar güzel durmaz..

(soy adları siliverdim. malum, göte girmesin)
  9. ---- yorumsuz ----

suzan ada serttaş wrote
    at 11:24am on october 9th, 2008
    ismail seni çok özledim nerelerdesin gittin mi üniversteye beni ara muhakkak 0554 403 14 52

---- yorumsuz ----
  1. 1