• görseller

• yaran çocuk lafları
  1. 2 yaşındaki minik kuzen, ağlayarak gelir ve şu sözü sarfeder,
    ''anneeeaa, popomda delik vaaar!!''

4,5 yaşında komşumuzun tuna adlı masum bir çocuğu vardır, oynarken baş aşağı çevirip sallanır, çocuk gülmektedir oyun bitince ardından;

+(telaş yapmış şekilde) tuna, beynin akmış!!
    -(ağlayarak) haneeeaa nerdeeeaa!!
    +(5dk. yarılma durumu)
  2. kötü söz nedir bilmeyen 3 yaşındaki kuzen ikizine:
    - eşşekoğlu eşşek azracıımmmm

sinirlenen 3 yaşındaki erkek kuzen:
    - hepinize lanet olsun şerefsizleerrr !!! bak kafamı yere vururumm verin o arabayıııı !! .ınıza koyucam hepinizin...

edit: valla bi kız küfür etmez bu kadar, ben sadece elçiyim zeval olmaz...
  3. 3 yaşındaki kuzen parka gezmeye götürülür, yolda giderken bi kız arkadaşa rastlanır, tabi kız arkadaş çocukları çok sever ve başlar kuzeni mıncırmaya, 2-3 çimdik attıktan sonra kuzene sorar "sevdin mi bakim beni?", kuzenin cevabı "yok" olur, "aaaaa neden?" der hatun kişi, kuzenin "memen çok büyük" diye verdiği cevapla orda bulunan logar kapağını açıp içine atlayasınız gelir.
  4. 4-5 yaşındaki kız çocuğu denizden slip mayoyla çıkan babasını görünce annesine:
    -anneee babam altına kakasını yapmış.
  5. +abaaa, iplik tatlısı istiyom.

(küçük vatandaş burda pişmaniye'yi tasvir etmektedir. tamamen kendi icadıdır ve patentlidir.)
  6. 4 yaşındaki kardeşimle aramda geçen diyalog:
    - beraber oyuncak oynayalım mı?
    -???? nah oynarsın sen ??????

harbiden iyi yetişen bir çocuk örneği
  7. sokakta oğlumla kendi halimizde yürümekteyiz;daha doğrusu ben kendimdeyim de beşbuçuğundaki oğlumdan emin değilim. iki kız gelmektedir karşıdan 15-16 yaşlarında,alımlı yürüyüşleriyle. oğlum tam gözgöze geldikleri anda ünlü spiderman hareketini yapar;eliyle "phıiğşşk!" çekerekten güya ağ atmıştır kızlara. kızların şaşkınlığı bitmeden yapıştırır lafı:"kızlar! artık benimsiniz"

mahçubiyet dizboyudur bendenizde,hemen uzaklaşılır.