1. alkol sınırlarının aşılmış ve abazanlığın tavan yaptığı bir durumda bahsi geçen oda arkadaşının sevgiliye yumulmasıyla vuku bulan olayın kahramanıdır.
 2. altıncı nesil sözlük yazarı. hoş yiyişmiş, mini-mini meniler getirmiş.
  not: ''itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. itü sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayınlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir.''
 3. sıkıyosa vadide yapsın denilir kendisine. rahat ortamı bulunca abazancık oda arkdaşı tek başınayken sevgilisine yumulan yavşağın dik alasıdır. insan olamaz.
 4. gayet normal bir arkadaş. şöyle ki, ev sizin olduğu kadar oda arkadaşınızın da evidir, arkadaşınızın sevgilisiyle yiyişmeye hakkı vardır, arkadaşınız odada istediğini yapmaya serbesttir. elimiz ve kolumuzun bağlı olduğunu kabullendikten sonra yapmamız gereken kulaklığımızı takıp "batsın bu dünya"yı açarak sesi köklemektir.

  edit: hey gidi hey, olay ev arkadaşı değil oda arkadaşı imiş. bu durumda hadise değişir. evet bu arkadaş normal değildir, sizin insiyatifinize kalmıştır. öğrenci adamın otellere para bayılmasını istemiyorsanız batsın bu dünyayı açtıktan sonra kafanızı duvara fln çevirebilirsiniz. iyilik yap denize at demişler ne de olsa.
 5. işleri bittikten sonra karşılarına geçip sigara ikram edilesi durum! bu eylem öncesi "kilitlenip kalasınız acillerde kapak olasınız vb" dualarının sebebiyet arz edenleri....
 6. - ^şükrü hah tam orası ^
  + "burası mı ? "
  - ^ohh harikasın şükrü ^
  + '' bağırma kız ""
  *lan şükrü orası neresi lan?!
  +salih?? yuh abi uyanık mısın sen?
  *lan olum uyuttunuz mu? eşolueşekler!
  -ühühü abi çok utanıyorum
  *yenge orası neresi ya?