1. vaktiyle narkotikli filmlerde kötü yola düşmüş saf genç rollerinde yer alan eski oyuncu. sonra uyuşturucuyla ilgili vukuatı duyulunca insanlar şaşırmıştı epey.
  2. donanımsız gazeteciler kategorisinin başını çeken futbol yazarı.

bu adamın işi gücü teknik direktör gelsin, teknik direktör gitsin. bu ne ya. rijkaard geldiğinde vay anam barcelona vay anam hollanda, total futbol, kesinlikle sabredilmeli falan filan. şimdi de 3 aylık emeğimizin karşılığını aldım diyecek kadar utanmaz bir tutum sergiliyor. rijkaard'ın kuyusunu kazdığını kendi ağzıyla söylüyor yani. nasıl bir adamsın sen anlamadım ki. futboldan anladığınız rijkaard gelsin rijkaard gitsinse eğer, bu ülkenin durumu hakikaten arda'nın dediği gibi çok sıkıntılı
  3. değişik bir adam.
    yapmacık mı doğal mı anlamadım. telefonla arayanlar, canım aslanım yiğidim şeklinde hitaplar. yaşasın fair play tavırları. doğalsa pek güzel.
    radyo programları güzel geçer. keyif verir. mesaj atınca okur, adınıza selam söyler falan.
    transfer dönemlerine, galatasaray'a alexis sanchez, ronaldinho gibi isimlerin geleceğine inanır. her gün bolca isim ortaya atar. bir defa denedik, bir galatasaray forumunda uzun bir süre (yeni üyeler durumu anlamayıp sonra çok kızsa da) park ji sung kesin geliyormuş muhabbeti yaptık. yalan tabii. ertesi sabah, galatasaray'a koreli geliyor diye haber yaptı. ama devamlı başkanın yanında fotoğrafları falan var. neyse.
    ya bunlar mühim değil, yalnız facebook'u, üniversiteye yeni başlamış heyecanlı delikanlı tadında kullanması tuhaf. geceleri gaza gelip 50 tane şarkı paylaşır. maç kaybedince sinirli şeyler yazar, sayıp sövdüğü adama iki gün sonra canım ciğerim der.
    anlamadım seni yalçın, seveyim mi sevmeyeyim mi?
  4. ercan saatçi'nin galatasaraylı olanını düşünün. biraz daha görsellik ve nabza göre şerbetçilik ekleyin, buyrun size yalçın dümer.

fanatik web tv'de efsane videoları vardır. böyle fonda bir futbolcu ya da yönetici resmi, ortamın nabzına göre müzik ve aynı şiddette tonlamaları mevcuttur.

"hayırlı cumalar" felan der arada mutlu eder.

http://video.fanatik.com.tr/...
  5. - galatasaray'ın son transferi sizce kim olmalı sayın düber?
    + dümer.
    - ben de öyle dedim zaten, dübür değil mi sizin soyadınız?
    + dümer ulan dümeer...
    - kızma ama soyadın götüme benziyo.
    + bsg ya.
  6. bugün saat 15sularında taksimde gördüğüm insan yavrusu.tv'de görsem açıp bakmaya tenezzül etmem ama gerçek haline belli etmemeye çalışarak baktım biraz,oldukça boylu poslu bi insan.
  7. fanatik webtv'de spikerlik yapan, bir allahın günü uykusunu alıp da yayına gelse kurban keseceğim kişi.