• atlas

  bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
 1. 5. sınıfta anadolu liseleri giriş sınavına girdiğim lise. o kadar alakasız bir bölgede bulunur ki bu lise, yüksek binalar arasında ilerlerken önünüze çıkınca dumur olursunuz. eğitimi vasat düz lise eğitimini geçemez. tahtalı köprü'den karşıya geçince evcil hayvan dükkanından sola dönünce oradadır.
 2. eğitimi bir zamanlar fena olmayan, tadilatı 3 yıldır süren, istanbulun sıradan klasik liselerinden biri... lisenin düzü yamuğu olmaz...
 3. ankara yenimahalle'de, yahya kemal beyatlı caddesi üzerinde bulunan lisedir. eski adı güven lisesi'dir. 86-87 senesinde güven lisesi'ne birinci sınıfa başlamış, üçüncü yılın ikinci döneminde değişen adıyla yahya kemal beyatlı lisesi'nden mezun olmuş herkese selamlar.
 4. okuduğum dönemde hepsi ellerinden öpülesi hocaların bulunduğu (beden eğitimi hocası turgut bey de dahil tabiyatıyla) güzide ankara lisesidir.

  aşağıda, lisenin ismi henüz güven lisesi iken mezun olan büyüklerimizin hazırladığı bir sayfa var.

  http://www.mis.boun.edu.tr/...
 5. istanbul bakırköy de bulunanında 3 yılımı geçirdiğimdir. sanırım lisenin en talihsiz öğrencilerinden biriyim. 2. sınıfın yarı döneminde okulu tadilata aldılar, bir kaç ay içinde geri dönülmek üzere denerek. bakırköy lisesine taşındık. ve evet liseyi bakırköy lisesinde tamamladım.
  bir nurten hocası vardır ki, aldığı taçlarımı, tokalarımı geri versin çabuk!
 6. eski adı güven lisesi olan hayatımdan 4 yıl çalan bir lisedir. şimdiki aklım olsa asla gitmezdim.