1. eşinin kesinlikle çıktığı programlardan yüklü miktarda para aldığını düşündüğüm yazar. yahu insan bu kadar mı rezil eder kendini de kocasını da. bugün esra ceyhan'da gördüm bir ara öztürk'ün eşini 'belgelerim var efendim ben belgesiz konuşmam' diyordu, aynı hızla değiştirdim kanalı. sanırsınız ergenekon davasını çözmüş. pardonda hanımefendi bize ne? aldatmışsa aldatmış ne belgesi. ver mahkemeye, boşan, sonra dön evine otur.
    bunun kuyruk acısıyla intikam duygusuyla hiç alakası yok. çünkü bunu yaparken kendini de çocuklarını da daha fazla rezil ettiği ortada. bunun tek açıklaması olabilir oda para.
  2. gönül bu, hacıda olsan, hocada olsan söz geçiremediğin anlar olur. zina yapmışsan bu senin günahındır, bu senin yaradanınla arandadır, onu konuşmaya benim hakkım yok ama hocam şurda iki çift laf söylemek geliyor içimden sana. madem böyle bir olay yaşayacaktın, evlilik kurumu altında neden yaptın bunu. git boşan sonra ne yaparsan yap. bundan sonra kimse seni ciddiye almayacak, vıcık vıcık esra ceyhan magazinlerine düştün, yakıştı mı sana? sen kendine bunu yakıştırabildin mi hocam?
  3. onu bunu bilmem de. bu insan benim annemin öğretmen okulundayken din kültürü öğretmeniymiş. annemin anlattığına göre, sınavlarda en öne iri göğüslü, yakasının düğmeleri hafif aralıklı bir kız öğrenciyi oturturlarmış. ve adam bu kızla ilgilenmekten sınıfın geri kalanına bakmıyormuş bile. tabi arkadakiler yaşadılar, kopyaları çekip iyi notları dizmişler. velhasılkelam, o sırada evli falan da değilmiş. ha bu bir kızın iri göğüslerine bakmasını haklı çıkarır mı? üstelik bu kız da bu adamın öğrencisiyse, hayır. ama ya ben neyse bir şey demiyorum. bilmiyorum da yok zinaymış yok bilmem neymiş. esra ceyhan falan. izlemeyin öyle abuk programları kardeşim. hepsi birer aldatmaca. açın gözünüzü. okunacak ve izlenecek bu kadar çok şey varken, neden magazin? neden tr gerçeklerini ortaya çıkarıoruz düşüncesiyle hareket etmeye çalışan, halbuse kafaları bulandıran kişileri izliyorsunuz? bu gecelik bu kadar sosyal mesaj yeter. haydin eyvallah.
  4. bir rivayete göre traş olurken genç bayanların dudaklarını köpükleyen hocaymış.
    eşinin gördüğü mesajların yalancısıyız.
    evet esra ceyhan izledim.pişman değilim. fantazi dağarcığım genişliyor.
  5. bir televizyon programında gördüğüm, çocuğuyla güzel güzel oynayan babaydı... sonra baktım bir otobüsün üzerinde gördüm, babadan eser kalmamış. bildiğin siyasetçi olmuş. üzüldüm sonra usulca değiştirdim kanalı.
  6. alicenap bir rakçıydı bu. ilk albümü 98 de kaç-gel di. özellikle slow parçaları ile insanı etkileyen, ilk albümüyle (yanılmıyorsam 'divane') meşhur olan fakat bu şöhreti kaldıramayarak alkol tedavisi gören başarılı ses sanatçısı. kankigillerden daha az şorola olanı.
  7. bir kanalda 2012'de kıyamet kopacak mı diye tartışılan programda görüş bildiren konumunda görünce güldüğümdür, ve bir şiir aklıma geldi.

yaşar nuri takar mı kıyameti
    kırar fındığı cevizi bademi
    gün olur yapar bize kehaneti
    güldürür ayşeyi fatmayı ademi
  8. 3-4 sene önce ramazan döneminde canlı yayında yayınlanan bir programda seyircinin "hocam oruçluyken öpüşmek orucu bozar mı ?" şeklindeki sorusuna

"kudurdun mu arkadaş ?"

şeklinde cevap veren islamı ve diğer dinleri ve siyaseti ezbere yapmışçasına bilen profesör.