merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

yağmurda sevgili ile el ele yürümek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. öyle ahım şahım birşey değildir,ıslanıyorsunuz sıçana dönüyorsunuz,şemsiyeniz varsa ve birde hasbelkader sevgilinizin boyu 2 metreyse bir şemsiyenin altına sığamayıp söylene söylene gidiyorsunuz.
    sinirli bünyelere ıslaklık daha bir etki etmektedir pek bir romantizm de barındırmaz.
  2. bir kızı bir erkek için en çekici kılan şeylerden en önemlisi ona olan sevginizdir. dolayısıyla sevgiliniz size olduğundan daha çekici görünür. ki ıslaklığın da çekiciliğe (sadece cinsel değil) ne kadar etki ettiği malumdur. yağmur yağdığında da genlede sokakların boş ve size ait olmasının da sizin için güzel bir ortam sağladığı düşünülürse size çekici gelen bir insanın en çekici haliyle böyle bir ortamda olmak güzel bir olaydır diye düşünüyorum.
  3. cayır cayır güneşin altında kan ter içinde yürümekten daha az göt isteyen rahat ergonomik bir paylaşımdır.
  4. günlük, güneşlik bir havada sevgili ile el ele yürümekten hiç de farklı olmayan eylemdir. ne farkı vardır allah aşkına. kim demiş, kim çıkarmış romantik diye ? ben yağmur'u oldum olası sevmem, yağmur havası bozar, mahveder, karartır içimi zaten. o durumda nasıl romantik gelsin bana ve benim gibilere. kim yapmış onu da bilmiyorum bu genellemeyi. (bkz: yağmurda sevgili ile el ele yürümenin romantizmi) diye bir başlık açalım da tam olsun bari.
  1. 1