1. evet, ben bugün bunu gördüm. otobüste tam karşımdaki koltuğa oturdu ve o anda gözlerim bacaklarına takıldı. aman yarabbi! oh my god! moda olsun diye giydiği yırtık kot pantolonun deliklerinden bacak kılları hava almaya çıkmış bana doğru "ceee ceee" yaparak bakıyorlardı. o an başlayan mide bulantımı ancak otobüsten inip su alıp içerek durdurabilim. o görüntü hala aklımdan çıkmak bilmiyor dostlar.ben bu hadiseyi kolay kolay atlatamayacağım.
  2. tebrik ediyorum ilk olarak kenisini.
    kendi bacaklarında merinos koyunu kadar kıl varkene başkasının kıllarından mide bulantısı yaşamak pek bir ironik oluyor sevgili gönül dostları. feminist hareket engellenemeyecek. kızların da recep ivedik olmaya hakkı var. yaşasın kılların kardeşliği, kahrolsun epilatör.
  3. anlamıyorum arkadaş bazı şeyleri. valla bak anlamıyorum; çünkü kıt bir zekaya sahibim. şimdi, kadın dediğin varlık bir kere zayıf olmalı, kendine bakmalı, saçı her zaman güzel olmalı, sonra güzel kokmalı, bunun üstüne göz zevkimizi bozmamalı. tamam mı hanamichi? şimdi ben kıza baktıktan sonra eve gidince kendime 31 malzemesi çıkarmalıyım; çünkü ancak o işe yarar!
    yahu, gazetelerin magazin sayfalarına bakıyorum ve birbirinden güzel kadınlar var. eminim ter kokmuyorlardır, sonra bacakları var ya off kâğıt mendili koysan kayar da gider cinsten. vücut ölçülerinden bahsetmiyorum bile anlayın artık. bir de bizim sokaktaki kızlara bakıyorum hepsi şişman, ter kokuyor, bacakları kıllı, saçları bok gibi, bir tane adam gibi makyaj yapanı yok. olmuyor hacı olmuyor. bu kızlar yüzünden hayattan soğuyoruz resmen.

not: bazı insanlar yüzünden şort bile giymeye hakkı olmayan kızdır.
  4. mide bulandırandır. ayıptır, yazıktır. yapmayın böyle şeyler.

edit: bu niye eksilenir arkadaş. bunu yapmaktan zevk alan mı var yoksa bunu görmekten zevk alan mı? ee oldu olacak askılı body giy koltukaltı kılını da kesme ama. iğrençsiniz ulan.
  5. aşşağıdakini anlaması gereken kızdır:

kıl denilen meret siz kızlara hoş gelebilir ama biz erkekler pek hoşlanmıyoruz özellikle de sizin üzerinizdeyseler. kendi vücudumuzdakilere gelince onlarla pek ilgilenmediğimiz için rahatsız etmiyor. ama rahatsız edenleri de zaten kesiyoruz ***. bunun bir sebebi de bayanların erkeklerin vücudundaki kıllardan rahatsız olmaması bence. yani göğsünde kıl olan erkeklerin daha çekici olduğunu düşünen bi dünya kız var. (bkz: döşü gıllı olsun)

bu sebepten bari yazları o güzel bacaklarınız ortaya çıkacağı vakitlerde epilasyona dikkat etmelidir kızlar. gerçekten hoş durmuyor.