1. koca bi' neslin aklına, duyulduğu vakit ilk önce keloğlan'ı getiren isimdir.

evet, benim ve benimle büyüyen bi' çok kişi için rüştü asyalı'nın kızıdır yıldız asyalı, ne kadar kendi başına işler de yapmış olsa, ismini duyurmuş da olsa, bu ismi duyduğum vakit akla ilk gelen şey "ben bir garip keloğlan'ım..." sahneleridir.
  2. keman çaldığı için kıskandığım hatun. ancak evcilik oyunu adlı programın reklamlarında gördüğümden beri bir iğreti oluştu içimde, programı izlemedim ama izlesem anında kusabilirim. hala çalmaya devam ediyor mu bilmiyorum ama keşke kemanıyla bir yerlere geldiğini görseydik.
  3. ben yanlış hatırlamıyorum dimi. bu kız bir zamanlar haluk bilginer ile "eyvah babam" diye bir dizide rol alıyordu. demek şanslı olmayla akıllı olmak aynı şey değilmiş. haluk bilginer diyorum yaa aynı dizide başrol oynuyorlardı diyorum. ama şimdi evcilik oyunu diye siktirboktan bi programda gerçekten çok iğrenç ve acınası bi halde. haluk bilginer'in kızını oynuyordu ama yaa...
  4. ya çok taş çok dişil duruyor da, sevemiyorum çok itici ya. bir fenerbahçe bir bu kız. itici yani. nolacak şimdi, bakın bana itici geliyor. olmaz ki gelmemeli değil mi. ayıp bana.
  5. demek ki "ağır ol molla desinler" lafı doğruymuş. arada kemanıyla televizyona çıkardı ben de "negzel çalıyo helal olsun" falan derdim -demesem de içimden geçirirdim- ama ne yaptın arkadaşım ya? abuk subuk bi' cilveleşme programında ne işin var! şimdi her uzvunla ayrı yaylı çalsan toplayamazsın karizmayı.
  6. yatmadan önce o gözlerindeki makyajı sil diye haykırmak istediğim ünlümsü.

sabah sabah o akmış boyalarla sertaçcığımın suratına bakıyorsun, bi de üstüne cilve yaptığını sanıyorsun sonra da sertaç benimle ilgilenmiyor diye ağlıyorsun. setaç yüzüne bakamıyor ki ilgilensin seninle lan. hele bi yıkan paklan, sil o makyajı yatmadan önce. dişlerini fırçalamaya ayırdığın 20 dakikadan 5 dakikayı kıs o makyajı çıkar. o makyaj çıkıcak kızım!
  7. kendisine edilen hakaretlere karşı sürekli olarak teşekkür edip duran insan. bir de iltifat edilse ne yapacak acaba merak etmekteyim.