1. yüksek gerilim hattına hoşgeldiniz.

yükseleni akrep olan aslan burcu kadını için doğru önerme ''bela''dır.
    hem gururlu ve dürüst, hem ateşli ve kinci olmak, hem insanların takdirine ihtiyaç duyup hem de kimse yanında olmasa da yaşayabilecek biri olmak, bu karakter özelliklerini tek bünyede barındırmak, sürekli tutarlı olduğunu iddia edip aslında tamamen dengesiz olmak. bu bela değildir de nedir?
    bipolar halleri vardır. depresona yatkındır. kendi iç çatışması yüzünden beynindeki dengesizliklere açıklık getirmeye çalışsa da pek başarılı olamaz ama en mantıklı açıklamayı bulup kendine yapıştırır. ben merkezcidir. sürekli pohpohlanmak ister, sürekli ilgi odağı olmak ister. olmazsa oldurur.
    bunlardan harika organizatör olur.
    dayanıklılardır. kararlılardır. inatçılardır. e hal böyleyken başarı peşi sıra gelir.
    elime sağlık çok güzel olmuş.

ukteci ripelascra'ya sevgiler.
  2. gayet de anlayışlı, ne istediğini bilen,sorumluluklarının bilincinde mütevazı kadınlardır. durup dururken de başa bela filan olmazlar. canını yakarsanız ya da sıkarsanız her insanın vereceği tepkileri verirler.
    kinciden çok unutmayan diyelim biz ona. zamanı gelince yapılanları hatırlatmak insana verilebilecek en iyi derstir. belki böylece söylediklerinin önemini anlayıp konuşmadan bir daha düşünürler.
    ketum da uygun görülebilecek en son sıfat olur sanırım. gayet de açık sözlülerdir.ama herkese de her şey anlatılmaz. ayrıca insan kendine yetmeyi bilmeli.çoğu kişinin dayanmakta zorluk çekeceği bir his yalnızlık.
    gördüğünüz üzre gayet süper kadınlardır bunlar. kendimden biliyorum.
  3. gennelleme yapmanın yanlış olduğuna inanıyorum ki zaten bu özelliğe sahip olduğunu bildiğim tek bir kadın var ona da kadınım diyorum. kızar sinirlenir dellenir genlerinde varsa söver sayar ama başını omzuma yasladığında aslana pek benzemez. bir yaz gecesi rüyasını bir oğlak burcu erkeğiyle kavga ede ede gerçeğe dönüştürebilecek kapasiteye de sahiptir. çocukluğunda action man le oynayabilecek kadar çılgındır belki de bilemiyorum ama huzur verdiğinde arınmış hissettirir ki boşuna demiyoruz her şey sensin diye, sanırım çok başarılı bir eş olacak
  4. harika ötesi bir burçtur
    bir yandan kimsenin yardımına ihtiyacı olmadan yaşayabilecek bir bünyeye sahipken bir yandan da sürekli övülmek isteyen,tebrik edilip egosunu şişirtmek isteyen bir bünyeye sahiptir.
    bir yandan kendini göstermeyi hiç sevmez diğer yandan da gösterişe bayılır.
    istediğini elde edene kadar kanının son damlasıyla çırpınan ve istediğini elde etmemenin imkansız olduğu bir burçtur-karakterdir.çok çok inatçıdır
    iradesine dağlar dayanamaz.kesinlikle damar noktasını belli etmez kimseye onu kırmak bu nedenle çok zordur.
    insanların hassas,üzülebilecek noktalarını çok iyi bilir ve buna göre bir insanlara karşı tavırlarını sergiler.
    evet depresyona ve iç dünyaya gömülmeye de yatkındırlar. sinirlendikleri zaman amman uzak durun ağzınızla kıçınızı yer değiştirir
    (bkz: kendimden biliyorum)
    (bkz: benimdir o)
  5. ilk giriye bakınca tam olarak kendimi gördüğüm olgudur. vay arkadaş. şoklardayım. ama hep kötü yanlarım işlenmiş. biraz olumlu yönlerimi de eklersek oraya... teşekkürler.