1. çok süper bir artı oy alma, hatta en beğenilenler listesine girme anahtarıymış bu p. denemek istedim: "bir de p lerin q ile w yapanları vardır ki böyle hayvanlık olmaz".

öncelikle direk c/p yaptığım için özür diler, buradan artı oy verecek olan herkesi, mesaj da atmaları halinde +rep mahiyetinde nick altı çılgınlığı ile coşturacağımı belirtmek isterim.

ha ne yapıyorduk başka, etliye - sütlüye, ejderhalara falan (ki eğer alkollü ise direk kaçıyoruz) hiç bulaşmıyorduk. ayrıca hoş şevişenler ankara zirvesi'nde tanıştığım kikirik kelebek, dönemeçli viraj kusağanı, yarısı su dolu bardak, optik mouse ışını ve ilk çakışta çakan çakmak nickli yazarların ne derece mükemmel insanlar olduklarını belirmek isterim. (+rep lütfen unutmayalım beyler).

artı oy istiyorum. artı manyağıyım ben.

bakın, bir yerlerde listelenmiş bu artı oy alma kriterleri. hepsini beceremesem de bir kısmını (yeter umarım) denedim.

artı manyağıyım evet, ama ne yapmıyorum? artı oy nasıl alınır diye uzmanlık tezi hazırlamıyorum mesela..
    ..

her şey iyi güzel, geyik, "haha-hihi" de.. şehit cenazeleri ne alaka canım arkadaşım?
    her ne kadar artı manyağı(?) olsam da "şehit cenazeleri" üzerinden kazanç(?) sağlamak, kazanç sağlama yollarını araştırmak, bunu -geyik de olsa- dökümente etmek bana yakışmaz.

dağılabilirsiniz.
  2. bazen yazıp geçiyorum bir yerlerden, sonra denk geliyor, "aa ne yazmışım?" diye bir bakıyorum, okuyorum yazdığımı tekrar.

bana bu durumu hatırlattı sözkonusu p.. <- tanım, yersen tabi.

ayrıca bir başka p daha var. ama bu p'yi gerizekalıya anlatır gibi anlatmak istiyorum. çünkü muhattabı bu sefer sanırım ve korkarım ki gerçekten gerizekalı.

sözkonusu p de bir gerizekalı. (gerizekalıyı özellikle "geri zekalı" şeklinde yazmıyorum, bu şekilde daha çok hoşuma gidiyor çünkü.) bu p'yi anlamak için 2 insan tahayyül ediniz. bizim p, bu iki insandan birini tanıyor mu tanımıyor mu bilemiyorum ama ötekini tanımadığına adım gibi eminim. hatta "eminim" değil, biliyorum demeliyim. neyse. p'nin haricinde gelişen bir durum olduğunu varsayın. bu durum netice olarak p haricindeki 2 insan arasında gelişmiş olsun. tekrar edelim, p yok işin içinde, sadece o iki (yazıyla da yazalım evet, iki) insan var. durumun ne olduğu önemli mi? bence değil. durum işte. belki birbirinin anasına sövüyor bu 2 (iki) kişi, belki sanal çiçek yolluyorlar. orası önemli değil ve yine sadece o 2 (iki, two, zwei..) kişiyi ilgilendiriyor.

aradan zaman falan geçiyor, durum -her ne ise- unutuluyor, geçiyor - gidiyor, kapanıp gidiyor, ölüyor, yok oluyor (uzatıyorum farkındayım ama başta dediğim gibi gerizekalıya anlatır gibi anlatmaya çalışıyorum).

sonra bir bakıyoruz, ana? bizim "p" (varlığını dahi yeni farkettiğim bir p'dir bu p) aradan nasıl bir çıkış yapmışsa, ne gibi bir amaç, kâr vesaire güdüyorsa (ki ben biliyorum kazancını, ifşa etmeyeyim) boy gösteriyor o kendisi haricindeki ikilinin arasında. diyor ki "böelelbejeelellele heheo okkue uu ksa >.<"

saçmalıyor anladığınız üzere. sonraki işaret de kızgın olduğunun göstergesi. hacetini giderip mekanı terkedemeyen çocuklar misali oynuyor her türlü uzvuyla (uzuv kelimesi yanlışlıkla kullanılmış bir kelime değildir).

sonra gülüyorum. bakın hala gülüyorum. ahahhaa.

...

ha bir de unutmadan, ankara'ya kar yağar kışın sürekli, gelgelelim garabet karla da olur, yeter ki sen ara..