• görseller

• wireless şifresi 12345 olan komşu
    • wireless şifresi 12345 olan komşu
  1. muhterem insan.

tanımıyorum kendisini belki de yan apartmanın alt katındaki internet kafedir, üstteki yeni boşanan teyzede olabilir ama yan komşu değildir kesin o adamda çakal tipi var neyse ne. evdeki internet normal sınırsız en fazla 110la çekiyor sağolsun komşunun neti 600ü görüyor. umarım kotalı değildir, yoksa bu ay bir ev parası ödeyecek. bu yazıyı okuyacak biri olduğunu da sanmıyorum. okursa da teşekkürler.

hemen sarılmayın şifrelere, siz değilsinizdir.

ilave: inanmayan veletler olmuş 600le indirildiğine. tabi hayatı boyunca öyle şeyleri göremediklerinden bilmiyorlar, 8mb nedir, geceleri nasıl coşar. aşağıdaki prtscn'de 480 gibi bir hali var. he bir de ikinci katta oturuyoum meraklılarına duyrulur. üzülmeyin canlarım büyüyünce böyle komşularınız olacak sizin de.

(görsel: wireless şifresi 12345 olan komşu/133175)
  2. kablosuz internetlerin, wpa anahtarlarının en az 8 karakter olması gerektiğinden imkansız olan komşudur. olsa olsa 12345678 olur.
  3. baldan tatlı komşudur.

şaka maka burada var öyle biri kim olduğunu çözemedim ama 2 haftadır nimetleniyorum allah razı olsun.
  4. onun internetini kullananlardan aldığı hayır dualarla ve onun internetini habersiz kullandıkları için girdikleri kul haklarıyla cenneti garantileyen, eli öpülesi insandır.
  5. arkadaşlarımdan birinin annesi modemi her evden küçük kardeşi yüzünden götürdüğünde bulabilmesine rağmen, benim bulamadığım; ama hayalini kurduğum komşudur.

hayat adil değil, dostlar.