merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

winnie the pooh

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. sarı renkli,bal manyağı,kırmızı t-shirtlü,çok ama çok cici ayıcık.
    arkadaşları tigger,piglet,eeyore,tavşandır.bir de küçük çocuk vardıki adını hatırlamıyorum.
    (bkz. hastasıyım)
  2. ayıların penislerinde kemik olduğunu öğrendikten sonra benim için eski sevimliliğini yitirmiştir
  3. "christopher robin bana çok kızıcak!" cümlesini çok sevimli bir biçimde söylemeyi başaran ayıcıktır ki christopher robin de onun tek insan arkadaşı olan oğlan çocuğudur.
  4. eşek adında mavi bir eşek, tigır isminde bir kaplan, piglet isminde bir domuz, tavşan isminde bir tavşan, ve christopher robin isminde bir oğlan çocuğu şeklinde arkadaşları bulunan çizgi ayı.
  5. ''trt, içinde "domuz" karakterleri bulunan çizgi filmlere yasak getirdi. sabah gazetesi'nin haberine göre trt, çocukların severek izlediği dünyaca ünlü "winnie the pooh" adlı çizgi filmi, içindeki "piglet" karakterinin domuz olması nedeniyle yayınlamaktan vazgeçti. ''

pes artık ya....
  6. yayından kaldırmışlar piglet yüzünden.kim nasıl anlamak isterse anlasın...o domuz türban taksaydı sorun olmazdı...pes artık ya pes boku çıktı iyice bu adamların ne yapmak istedikleri tamamen ortada.ben müslümanlıkta domuz yemenin haram olduğunu sanıyordum , çizgi domuz izlemenin diğil be allah belanızı versin emi.

(bkz: yok artık lebron jamesin ebesinin amı)

http://img507.imageshack.us/my.php?image=piglethidayeteerdi4ln.jpg böyle olmalı heralde...
  1. 1