merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

1. 1

why this kolaveri di

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. orijinali tamil dilinde olan şarkının sırf eğlence olsun diye tamil dilindeymişcesine ingilizce söylenmesi sonucu ortaya çıkmış komik ve hit şarkı. sordum arkadaşa neden diye, kendisi de tamamen tamil dilinde söylense bu kadar ahenkli olmazdı dedi.

evet hintli iş arkadaşlarım var benim. nedir yani?
  2. çok hoş bir şarkı. böyle dile dolandı mı tam dolanan cinsten. hem hayata dair çok mühim bir sorunsalı sorguluyor.

"lan şimdi bu bana niye kola ver di"
  3. en son geçen ay beğenerek ve gülümseyerek dinlediğimde youtube'da 32 milyon kişinin izlediği, an itibariyle 44 milyona yaklaşmış şarkı. bir ayda 12 milyon kişinin izlediğine bakılırsa en çok izlenen klipler sıramasına girecek gibi görünüyor.
  4. klibi ayrı eğlenceli kendisi apayrı eğlenceli olan şarkı.

bir haftadır dilime dolandı; why this kolaveri kolaveri kolaveri di, diye diye dolaşıyorum. bir de sempatik solist 'kolaveri' kelimesini böyle bayhanımsı bir şekilde söylüyor ya 'koğğlaverğrii koğğlaveriğğii' diye işte ben de aynı şekilde söylemeye çalışıyorum ortaya manyakça bir görüntü çıkıyor. şarkıyı bilmeyen, işitmeyen insanların tuhaf ve deli mi bu gibi bakışlarına da maruz kalıyorsun. ama olsun vazgeçemem bu sevdamdan. çok eğlenceli yahu, bilinçsizce bağımlı ediyor kendine.

why this kolaveri kolaveri kolaveri di...; http://www.youtube.com/...
  5. on numara güzel hint şarkısı. klibi de baya eğlenceli ayrıca. sırf bu şarkı yüzünden 3'ü izliycem de google'da 3 yazınca başıma gelenler, arifin manchestera attığı golden sonra başına gelenlerden daha fena..
  1. 1