merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

whatsapp te sürekli son görülme zamanına bakmak

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. bir takım takıntılı insan evladı tarafından, "mesaj yazdım, iki tik oldu, e iletildi, e çevrimiçi, aha çıkıtı, şimdi yine girdi,yine çıktı, ırıspıııı" şeklinde icra edilen eylem.
  2. bakılan kişinin ne zaman uyuyup uyandığını öğrenmek için bakılabilir. hatta onu uyurken ya da yeni uyanmış haliyle hayal etmek için de bakılabilir...
  3. hastalıktır. hele bir de o kişi seviliyorsa 'aha yine biriyle konuşuyo' 'bana niye yazmıyo' şeklindeki şizofren düşüncelere mahal verebilir.
  4. artık bir daha çevrimiçi olduğu görülmeyeli saatleri almaya başladığında uyuduğu anlaşılan kişiye gönderilen bir tebessümle uykuya dalınır.

son görülme yani en nihayetinde dimi? son kez o zaman görülmüşsr napacan uyuyacan -romantik olacaktım halbüsü-tü kalıbıma-.
  5. şu sıralar resmen abartarak yaptığım eylem. şöyle ki kimseyle konuşmuyorum fakat listemdeki herkese sırayla ne zaman girmiş çıkmış bakıyorum. özellikle bazı tipler aynı anda çevrimiçi oluyor anlıyorum habire konuşuyorlar uyuz oluyorum. uyuzlar!
  6. bir tur rahatsizlik. en son su saatte girmissin bana yazmadin bik bik cumlelerine maruz birakandir .hic bir zaman umursanmayacak ,ikinci insan olacaktir.bunlarin bide online yakalayip yazani vardir ki hayattan sogutur.kacacagim uzaginiza dedirttir.
  7. sevgilinizin siz yakalayacaksınız diye whatsappa girmeme sebeplerinden biri
    -hmm online fakat bana niye yazmiyorsun
    sonrasında ise
    -dır dır dır vır vır vır
  1. 1