1. çok geç nick altı girdiğim için merhamet dilediğim, çok sevdiğim pampamın çoksevdiğim sevdiceği selamlar olsun.
  2. ispanyolca da başak burcu kadını anlamına gelen kelimedir.ispanyolcayı bir yana bırakıp panpaların panpası olan 2012 en iyi panpa ödülünü sevdiceğiyle birlikte açık ara paylaşan kral insan.
  3. yaşadığım hayat boyunca gördüklerimi ve bildiklerimi bana unutturan ve yaşamımı değiştiren tek insan. tek istediğim allah bizi ayırmasın. zaten insan olanın buna gücü yetmez. buraya yazılacak ve söylenecek o kadar çok şey var ki. sözlüğün database'ine zeval vermemek için yazmıyorum. ayrıca elim yorulur şimdi yazmaya başlasam. rezerved ediyorum burayı. yıllar sonra daha iyi şeyler yazacağım buraya.

hayattaki mutluluk nedenim ve herkesten kıskandığım canımın içi. *

özetle: sevgilim beyler sulanmayın.
  4. profil resmi ile bir an elimin ekrana gitmesini sağlayan ve daha sonra güldüren yazar. tanımam etmem, ama bilsin istedim.
  5. profil resmiyle yapmak istediğini başardı. favorilerde gördüğümde "bu ne?" dedim. tıklayıp sineği görünce "bu mevsimde işine?" diye sordum. parmaklarımla ezmeye çalışınca, güldüren ve kızdıran gerçekle karşılaştım. tanımam fakat bilsin istedim.