• atlas

  bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
 • videolar

 • görseller

  • vakıfbank
  • vakıfbank
  • vakıfbank
  • vakıfbank
 1. müşteri hizmetlerirnin sıfır olduğu, basit bir işlem için bile işkence çektiren devlet bankası
 2. internetten müşteri hattına bankamatik hakkında şikayet ettiğimde 1 hafta içinde bankamatiği yenileyen banka. belki de tamamen tesadüften ibaretti.
 3. hesabınız olduğu şube dışındaki bir şubeden para çekmek istediğinizde sizden 8 ytl masraf isteyen bankadır.halbuki garanti* istemez masraf falan. birde bu banka bir ayı geçmesine rağmen hesabımı açalı hala bir bankomat kartı çıkarmayı başaramamıştır bana.ayrıca hayvan da sıra bekletir şubelerinde ama özellikle ankara da 17:00 ye 10-20 kala civarı gittiğinizde tenha olur.*
 4. iş bankasından bir şubesine gönderilen eft yi iki gündür hesaba geçmeyen devlet bankası.tamamen lakayt ve sinir bozucu bir durum.muhtemelen para hemen çekilmesin iki gün işletelim mantığındalar.
 5. maslak şubesinde en fazla 2 memurun veznelerde müşterilerle ilgilendiği, diğer 15 çalışanın ise heyecanla bilgisayarlarının ekranını süzdüğü uyuz banka, hayır nedir bu kadar heyecanlı olan flamengo-fluminense maçını mı takip ediyorsun internetten.
 6. kim ne derse desin en iyi çalışan devlet bankası. (bkz: koyunun olmadığı yer)
  hesabınızın olmadığı bir şubeden para çekmek isterseniz masraf isterler ama öğrenciyim derseniz masrafı almazlar, tabii ki istisnaları da vardır
  ömrünüzde görebileceğiniz en dandik internet şubesine sahiptirler. kısa bir süre öncesine kadar internet şube kodunu alabilmek ehliyet almaktan daha zordu, bir sürü form doldurup 2-3 hafta size gelecek zarfı beklemeniz gerekiyordu. allahtan düzeltmişler şimdi telefon yoluyla öğrenebiliyorsunuz.
  bankamatiklerinde makbuz istermisiniz ekranına bir ilkokul 2 sınıf öğrencisi çizimi resim koymuşlar. moraliniz bozuk olduğunda bakıp gülebilirsiniz.