• görseller

• vaio
  1. sony'nin hayvan gibi pahalı ama çok kaliteli bilgisayar ailesi. genelde diz üstü modelleri meşhur. performans/fiyat oranı kötü olsa da, çok hafif ve şık tasarımları sayesinde satıyor*.
    www.vaio.net
  2. video audio integrated operation kelimesinin ilk harflerinden oluşan kısaltmadır. sony burada bize bu bilgisayarların her halta yarayacağını, hem hayvanlar gibi ses verirken hem de görüntü olayında bana mısın demeyeceğini, üstelik bütün bunları yapmak için ek olarak birşeye ihtiyaç duyulmadığını, gereken herşeyin bilgisayarla bütünleşik olduğunu anlatmaya çalışmış. her ne kadar fiyatlatı uçuk olsa da iyi bilgisayarlardır.
  3. son derece ama son derece kaliteli * ekranları ile aşmış sony laptoplardır..bu ekranın teknik detaylarını yazmak isterdim ama güzelliği karşısında paralize oldum ve öyle sadece baktım..ayrıca her açıdan görüntü alabileceğiniz laptoplardır bunlar..
  4. fs modelleriyle kaliteli ama pahalı bilgisayar imajını yıkmış, kaliteyi ucuz fiyatlarla kullanıcıya sunmuştur. mac mi vaio mu diyenlere vaio tafsiye edilir.
  5. abidik gubidik programları kendinden yüklü gönderen,performans değerleri ile insanı çileden çıkarabilecek bir altyapısı olan,buna rağmen ekranı gözü yormadığından çok rahat çalışılabileceği için tercih sebebi olan sony nin dizüstü bilgisayarlarının adı.
    ha bi de vaio yazısı en az 15 metreden farkedilir,milletin hayran bakışları döt kaldırır.bir nevi mustang ile gezmek gibidir vaio sahibi olmak.
  6. dizaynı güzel olan ve bir çok yönünden oldukça memnun olduğum fakat zaman zaman klavyesiyle sor...akjsdhafsakjfakjghakjhgakja

neyse. bilgisayar modeli.