1. modern tıp her şeye bi çözüm buldu ama bu kadınlara bi çözüm bulamadı. bu salak sulak kadınlar ıslanan vıcık vıcık amcıklarıyla aramızda dolaşıyor, bizimle aynı toplu taşıma araçlarını kullanıp, aynı süpermarkete girip alışvereiş yapıyorlar. hay sikiim. böyle bi dünyaya boşalmak istemiyorum şahsen ben.
  2. sike sürecek akılları bulunmayan, taş gibi olmuş çükleriyle aramızda dolaşan abazanların kendilerini görmeden ve kendilerini eleştirmeden kafalarında kurdukları, varlığı şüpheli bir kısım kadınlardır. var olduğu sanılan bu kadınların varlığına inanan insanların çoğuna nefretle bakmamızı sağlamış hayal ürünü kadınlardır.
  3. tanım: her biri bir birey olan, ağzı salyalı uçkur meraklıları tarafından çok kereler hakarete çok kereler tacize mağruz kalan kadınlardır...

    yazarın notu: şimdi buna başlık açmak diyor kimileri, ellerinden çıkanı götlerinden gazlayıp yazıyorlar habire, onu anladık. onu anladık da bire insan evladı hiç mi dönüp bakmıyorsun sen çevrene? bak misal bugün anneler günü o vıcık vıcık am diye aklınca laf soktugun kadınlar da birilerinin annesi olabilir, hiç düşünmüyor musun?

    aklın uçkurundan başka bir yere ugruyor mu hiç mesela, gündelik yaşamda kadınların götleri yerine gözlerine baktın mı bikere bile? sen şimdi o adına başlık açıp güya karaladıgın kadınların yanından geçerken laf da atıyorsundur utanmadan! ne de olsa erkeksin ne desen ne yapsan yakışır!