• videolar+3

• görseller

• unutulmayan reklamlar
  1. şu anda adını hatırlamadığım bir banka reklamı vardı, bir karınca sürüsü sanırım bir taşı ya da kırıntıyı yuvalarına götürmeye çalışıyorlardı.şöyle de bir replik hatırlıyorum reklamdan
    "bir ülkenin öyküsünü dinlemek ister misiniz
    seyretmek ister misiniz
    irade nedir bilirmisiniz
    devlerle savaşmak
    başarıya mahkum olmak
    el ele vermek
    birlikte emek vermek
    nedir bilir misiniz
    elbette bilirsiniz
    biz de biliriz,biz de biliriz..."haluk bilginerin sesiyle oldukça etkileyici bir reklamdı bu da.
  2. özlem tekinin oynadığı bir reklam vardı.market görevlesine gidip "varlıkla yokluk arasında bir şey arıyorum " diyordu kasiyer de "diyet ürünlerimiz sağ tarafta" gibi bir cevap veriyordu ne zaman light bir şeyler görsem aklıma gelir, içimden söylesem anlar mı satıcı diye geçiririm

edit: ohannes soru eki "mı"yı bitişik yazmışım.
  3. güven kıracın müşteriye kahve bile verdiği taksiciyi oynadığı garanti bankası reklamı.
    -başka bir arzunuz?
    -(adam hain hain) eeevveeet bi kahve lütfen.... der.

-ağzı olan konuşuyo-

panda panda paaanda haydi sen de al durmaaaaaa çikolata kaymak burada burada pandaaaaaa çilekli muzlu bana da bana da evde kırdaa plajda sağlıklı ambalajda pandaaaaaaa......

ama ineklerin konuştuğu sütaş reklamı unutulmaz asla unutulmaz. lakin inekleri erkekeler seslendiriyordu ve ben nice baytarlara biyologlara zoologlara danıştım ineğin erkeği yok yok yok.... (hayır acaba yanlış mı biliyorum dedim kendi kendime hayır ineğin erkeği varsa boğa ayrı bir cins mi? bu nasıl iş?)