merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

uludağ sözlük başlıkları

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. itü sözlük aleminin neden bu kadar ilgilendirdiğini anlamadığım başlıklardır. uludağ sözlükde yazar hesabım olmasına rağmen ben bile bu kadar takmıyorum. insanların ordaki başlıkları buraya taşımasının nasıl bir anlamı olabilir ki. aa uludağ sözlüktekiler çok kültürsüz, saçma sapan şeylerden bahseden abazan sürüsü.

şimdi itü sözlük framesinde de franz kafka var diye itü sözlük cok mu kültürlü, oldu. ama bakıyorum onun altında sabah iş yerinde sıçan tatar tipli pişkin götveren diye bir başlık var.

madem uludağ sözlükte açılan başlıklar bu kadar ilgilendiriyor sizleri, sol çerçeveyi kopyala yapıştır yapmadan önce bi açın okuyun içindekiler, ironi mi gerçek mi diye?

allah bilir burdaki abazan başlıkları da uludağ sözlük yazarları açmışlardır.

ben şimdi pidemi yerken siz de bu giriyi en sevilmeyenlere yollayabilirsiniz.
  2. genelde kürtleri aşağılayan ve gerçeği / sorunsalı diye biten dandik başlıklardır. böyle başlıklar açanlar cibilliyetsiz listesine ve sözlüğün çıkış kapısına yakın durur.