• görseller

• uludağ limonata
  1. pastane limonatasına benzediği için hoşa gidebilecek hazır içecek. yine de çok şey beklememek lazım.
  2. tuttum, hissettim, kokladım ve içtim. ilk başlarda tat alma duyumlarım bir asit bekliyordu zira limonlu fanta sanmıştım kendisini rakı bardağında. ama o da ne! boğazım yamıyordu ! asidi yoktu! bildiğin limonataydı bu! sonra lıkır lıkır içtim. hoş , başarılı bir çalışma olmuş bence. öneririm. en az bir kere içilmeli.
  3. çeyrek bardak miktarınca içilmesi insanı şeker komasına sokmak için yeterli hele de çayı,kaaveyi,cartı curtu da şekersiz içen bir bünyeyseniz bir yudumu bile kafi,gerisi kusma sebebidir.
  4. "göbeği ata ata,uludağ limonata" gibi saçma salak bir reklam şarkısına sahip olmasına rağmen başarılı bulduğum limonata. düğünlerde pastaların yanında verilen limonataların tadına benzer bi his uyandırmıştır dilcağızımda..
  5. absolut pears ile güzel oluyor ancak limonata oranını fazla tutmakta fayda var. maksat alkol olsun diye değil lezzet katsın diye koymak gerek yani.
  6. o şaheser(!) reklamı radyoda da dönerse dilinizden düşüremediğiniz reklam cingılına sahiptir.
  7. 1/4 oranında sulandırıp, buzla içince kan yapıyor.

şişeye 3 adet karanfil, belki bardağa taze nane falan...
  8. bu aralar 1 litrelik olanlarını bim'de 1.25 ytl'den alabilceğiniz süfer içecek.böylece 12 tane 1 litrelik poşetleri 15 ytl'ye evimize götürüyoruz,1 hafta sonra 1 tane daha alıyoruz o poşetlerden..* *