• videolar

• görseller

• ukraynalı kızlar
    • ukraynalı kızlar
    • ukraynalı kızlar
    • ukraynalı kızlar
    • ukraynalı kızlar
  1. ukrayna'da yaşayan bayan kişiler..

ohhşş.. dedikten sonra başlayalım. ilk başta rus kızlarıyla alakaları olmayan kızlar. rus kızları klasiktir, sarı saç, mavi ya da yeşil göz, beyaz bir ten ve kırmızı bir surat. lakin ukraynalı kızlar çok daha güzeller. bir kere esmer denilen ten rengi bunlarda mevcut ve çok güzel oluyorlar esmer tenle zaten fiks olaraktan yeşil göz mevcut, esmer ve yeşil göz iyi bir ikili oluşturuyor.. yani kavun gibi değil hepsi. boy olarak bizim kızların ortalamasından 7-8 cm daha uzunlar fizikleri ise genel olarak aşmış. klasik dümdüz rus profili yerine hafif latin esintili vücutlarıyla yardırıyorlar (çay bardağı biçimi)

cesurlar hem de öyle böyle değil bir şey istiyorlarsa çekinmeden gidip yapma, söyleme gibi huyları var sadece sex bakımından değil her türlü. eğer bir erkeği beğendiyse onu her türlü elde ediyorlar ve evlerine götürebiliyorlar(!), yan odada anne ve babasının uyuması önemli değil. aile yapıları buna müsade ediyor.. bu erkek muhteşem yakışıklı olmasına gerek yok, kızın ruh haline göre bu erkek kör ve topal olabilir, eğer kör ve topalı beğendiyse zaten siz karşısına süper fiziğiniz, yakışıklılığınızla gitseniz bile kar etmiyor.. muhteşem dans ediyorlar, zencilerin iyi dans ediyorlar namlarını almaya adaylar.. erkeklerinin aksine çalışkanlar. her işte kadınların eli var yani drowlar misali anaerkil bir topluluk bile diyebiliriz. otobüs şöföründen dekanlarına kadar genel olarak bayan.

eğer bu ülke düze çıkacaksa büyük ihtimalle bayanları sayesinde çıkar. zaten bayanların altındaki arabaları görünce anlıyorsunuz ladaya binen bayanların sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek derecede az. erkeklere sadece burada benim izlenimime göre çocuk doğurmak için ihtiyaç var, o derece (çok sıçıp sıvadım ama öyle hakkatten, mallar bariz).. o kadar çok övdüm bayanlarını lakin bir iki eksikleri var; birincisi pratik zekaya sahip değiller. bir iş için çok düşünüyorlar. bir otobüste boş olan bi koltuğa önce çocuğunu oturturlar misal sonra çoğunundan kalan ufak yere kendi oturur yani ben oturayım ufacık çocuğu kucağıma alayım gibi bir zihniyetleri yok. (sadece aklıma gelen bir örnek) (ve otobüslerde bunu yapmalarını anlatan ufak bir tabela var anne çocuğunu kucağına almış öyle oturuyor).. ikincisi ise sadakatsizler. yani evlenilecek değil eğlenilecek kız profilini çiziyorlar. evli olması umurlarında değil sizinle evinize gelip işi bitince kocasının yanına sokulabilir. sizle yataktayken kocası telefonla arayabilir ve ona canım cicim ayağı çekebilir * . türk kızlarına bu yönden asla yetişemezler yani. lakin şöyle garip bir şey daha var genç yaştakilerde bu olay değişebiliyor (hepsinde değil kesinlikle).. (16-22 aralığını kastediyorum ayrıca). onlar bağlanınca tam bağlanıyorlar başa bela olurcasına hatta ayrılınca bileklerini kesmeye kadar gidebiliyor, aman diyeyim. ("16 yaşındaki kız ne lan, sübyancı mıyız oğlum?" diyenlere o 16 yaşındaki hatunlarda 180 boy olunca pek 16 gibi göstermiyorlar demek istiyorum.). lakin bağlanmaları biraz zaman alıyor ve bu da iyi yönü..

ukraynalı erkeklerin aksine türk erkeklerini seven tipler. bunun nedenleri arasında ukraynalı erkeklerden daha kibar olmamız en azından bir bayana yol vermeyi bilmemiz, girilecek mekanın kapısını açmamız vs.. şeyler çok hoşlarına gidiyor. kendilerini önemli hissediyorlar. tabi bunun yanında genel olarak ukraynalı erkeklerden daha cömert olmamızında bunda etkisi yok desek yalan söylemiş oluruz. en basitinden bir içki ısmarlamak(örneğin votka+red bull 20 grivna = 4 dolar), ya da bar girişini (25-30 grivna arası 5-6 dolar ediyor.) ödemek gibi şeyler yapmak hoşlarına gidiyor.. çünkü yanlarında onlara göre ekonomik olarak güçlü bir erkeğin varlığını hissediyorlar.. tabi bunu kullanan kızlar da var onlardan uzak durmak hem maddi hem de sinirsel bakımdan yıpranmanızı önler. zaten onlar da direkt kendini belli ediyor..

ukrayna'ya gelirim muhteşem ingilizcemle hatun kaldırırım diye düşünenler için hemen belirteyim "yanılıyorsunuz". ingilizce bilen bayanların sayısı erkeklerden daha çok olsa bile oldukça az. muhteşem fiziğiyle dikkat çeken taş bir hatuna "see you later" dediğinizde suratınıza mal mal bakabiliyor. o derece eksikler. ama hiç yok da değil şanslıysanız bulabiliyorsunuz. bilenlerde zaten uyuyorum, geziyorum, hopluyorum, zıplıyorum dan başka bir şey bilmiyor. yani kızlarla tanışmak istiyorsanız mutlaka yanınızda rusça-türkçe sözlük sözlük bulundurmanız gerek. rusça bilmeyip, ingilizce bilenler için kızın ingilizce bilmemesi hem avantaj hem de dezavantaj oluyor. dezavantaja gelirsek kızla tam anlaşamıyorsunuz derin muhabbetlere giremiyorsunuz zaten kısıtlı olan rusça ile bir yere kadar ilerleniyor. avantaja gelirsek; bir kere ingilizce bilmenin havasını atıyorsunuz, kız "çok iyi ingilizcen var" diyip götünüzü kaldırabiliyor. sempatik oluyorsunuz çünkü dandik bir cümleyi anlatmak için bile 15 takla atıyor ve kızdan "nipanimayu" * duyunca gülüşmeler oluşuyor ve sizi komik adam statüsüne sokuyor. ve son avantajı ise kıza "ben sana ingilizce, sen de bana rusça öğretir misin bundan sonra?" diyerek bir sonraki buluşmanın biletini alabiliyorsunuz -ki daha hayır diyen görmedim-. yani rusça bilmeyerek direkt mal statüsünden kurtulma yolları var tabi kullanabilene. ama rusça bilince bazı şeyler çok daha kolay oluyor.

ve son olarak bayanları hakkında şunu söylemek istiyorum; kışın muhteşem mini etek giyen yazın ise sahile yakın yerlerde özellikle denize girmeseler bile mayo ile dolaşan yaratık bunlar, alev alev yandıklarını düşünmekteyim. bu hatunları görünce zaten insanın en yakın direğe beyni patlayana kadar kafa atma isteği oluşuyor
  2. http://img530.imageshack.us/... resimden de görüldüğü üzere dehşetengiz kızlardır.bir zamanlar orada yaşayan kuzenimin anlattığına göre markette çalışan bir kasiyeri,bir çiçekçiyi,kısaca sokaktan herhangi bir kızı alıp türkiye'ye getirsen çok rahatlıkla mankenlik yapabilirmiş.

not : bu arada resimdeki hatunla facebook'ta arkadaş olduk.''hi'' mesajıma ''hi how are you'' şeklinde cevap verdi,çok heyecanlandım.çok hızlı gelişiyor ilişkimiz,hayırdır inşallah,neyse ben bir bakayım faceboook'a mesaj filan var mı ?
  3. kuzenimin ukraynada geçirdiği 5 sene sonucunda haberlerini çokca aldığımız kızlardır...

bu kızların birde kötü yanları vardır, oda türkiye'ye döndükten sonra anlaşılır...

türk kızlarıyla yüzleşmek zorunda kalmak, yaşama sevincini kaybetmek...

hemen üstünüze alınıp saldırmayın canım, ben erken menapoza girmiş...

kendini bi bok sanan, az güzel - güzel yada çok güzel olmasının hiç bir önemi olmayan ve her daim britney'im havasında dolaşan...

erkekleri yolunacak kaz olarak görüp hayatında 5 lira cebinden çıkarmayan...

sık sık ararsan beni sıkıyosun, az ararsan beni unuttun...

görüşelim dersen götü kalkıp arada sizi sallayan, görüşmek istemezsen kavga çıkartan...

ruh hastası güruhtan bahsediyorum...
  4. ukraynalı kibar erkeklerin hemsehrisi olan cirkef,ictilermi sapıtma konusunda erkekleri on dikis gecen kokmus domuz mahsülleri