merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

tyler durden

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. kesinlikle biçok erkeğin olmak istiyeceği kişilik.kadınları hayran olduğu ilahi varlık.ne yazıkki gerçek olmaması hayal kırıklığı yaratır.
  2. kötü şeyler yaparak tanrı'nın dikkatini çekmenin, hiç ilgi görmemekten daha iyi olduğunu savunan, dövüş kulübü ve bilumum komitelerin yaratıcısı,(saldırı, kargaşa, tahribat, yanlış bilgilendirme, örgütlü kaos, kundaklama komiteleri), tüketim kültürü karşıtı.
    - ne kadar derine yuvarlanırsan, o kadar yükseğe uçarsın. ne kadar uzağa kaçarsan, tanrı seni o kadar yanında ister.
    - sahip olduklarımı yok eden kurtarıcı, benim ruhumun kurtarma savaşındadır. bütün aidiyetleri yolumdan kaldıran öğretmen beni özgür kılacaktır.
  3. kayıp, vahşi, yalnoz bir çocuğun,güçlü olma çabası sonucu ortaya çıkmış ve bu özelliği nedeniyle de birçok insanın sempatisini kazanmış karakter.
    verdiği ödevlerle şehirde kaos yaratmayı başarmış bir öğretmendir de aynı zamanda. ödevlerinden en çok hoşuma gidenler araba galerisine yaptıklarıyla dayak yemek zorunda olmaktı.
  4. yurdumun ve gezegenimin en çok kullanılan nicklerindendir. bir mustafa, ahmet kadar kullanım alanı vardır.
  1. 1