• atlas

bu başlık için bir lokasyon bilgisi verilmemiş
  • görseller

• trakya üniversitesi
  1. bir zamanlar okuyup bitirdiğim okul.güzel günlerim geçti okulu sevmezdim ama arkadaşlar iyiydi.arada sırada hatırlarım.
  2. ikinci öğretim okunduğu taktirde koca(!) i.i.b.f fakültesinde 10 kişiden fazla adam göremeyeceğiniz ve üniversitede okuduğunuz hissini bir türlü veremeyen tırt üniversite..
  3. bu yıl kuruluşunun yirmi beşinci yılını kutlayacak olan, edirne'de bulunan üniversite.bünyesinden namık kemal üniversitesi ve çanakkale 18 mart üniversitesini çıkartmıştır.en merkezi yerleşkesi ayşe kadın yerleşkesi'dir.mühendislik fakültesinde ki makine mühendisliği bölümünden ajdar anık ile birlikte gece yolcuları grubu üyelerini de mezun etmeyi başarabilmiş üniversitedir aynı zamanda.
  4. öğrenciler için ortam ve sosyal yaşam açısından büyük şehirlerle ve eskişehir ile rahat kapışabilecek sosyo-kültürel yapıya sahip , öğrencilik hayatının kendini okuldan dışarı attıktan sonra harika geçtiği, öğrenciler için cennet denilebilecek edirne'nin yeterince büyüyüp olgunlaşmasına rağmen hala daha üniversite taklidi yapan güzide eğitim kurumu...
  5. 3 il , 16 ilçeye yayılmış, 8 fakülte, 3 enstitü, 4 yüksekokul, 1 konservatuar, 20 meslek yüksekokulu, 14 araştırma ve uygulama merkezi ve 1 anaokulundan oluşan bir 'bölge üniversitesi' dir.