1. nutkumun tutulmasına, gözlerimin dolmasına, ellerimin titremesine yol açan görüntülerin sahibi kızdır. ettiğim küfrün, bedduanın, hakaretin sayısız olmasına yol açmıştır.

çinde bu tür ezme görüntülerinden zevk alan manyaklar için bu tür görüntüler para ile satılıyor. zavallı canlılar zevk uğruna öldürülüyor ya da acı çektiriliyor.

o zavallı hayvan, insanların dünyasında hayatta kalmaktan başka bir arzusu olmayan masum bir canlıydı. üzerinde deneyler yapılan; sevişilecek kimse bulunmayınca ırzına geçilen; keyif için öldürülen; para için nesli tüketilen; çanta yapmak için derisi, kürk yapmak için kürkü yüzülen; uğur getirsin diye dişleri, "afrodizyakmış" dedikodusu yüzünden boynuzları sökülen; mahallede gürültü yapıyor diye önüne belediye tarafından et atılıp zehirlenen; otobanda üzerinden 100 km hızla geçilen ve son arzusu en azından cesedinin toprağa kavuşmasından başka bir şey olmayan tüm diğer hayvanlar gibi, bu dünyayı paylaştığımız bir canlıydı. kimileri "sevimli bir hayvan olduğu için mi bu tepki?" diye sorguluyor ancak öldürülen bir sıçan da olabilirdi, "aman ne pis" diye üzerine basarak ezdiğimiz bir böcek de... ne olursa olsun, her canlının bir yaşam hakkı olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu.

not: görüntüler dayanılamaz şiddet içermekte. dayanamayacağınıza inanıyorsanız, lütfen linki açmayın. gününüzü mahvetmeyin. benimki mahvoldu bile.
    http://www.chinasmack.com/...
  2. üzerinde cin işkencesi yapmak istediğim kızdır.

önce yatıracaksın, dur hemen yanlış anlama içiniz fesat.
    neyse efendim önce eski bir masanın üzerine yatırıp bağlayacaksın. alnına düzenli aralıklarla şu damlatacaksın. çıldırmaya yakın alacaksın eline ince topuklu bir ayakkabı. yavaş yavaş vuracaksın alnına alnına. hadi oldur öldüreceksen dediği anda kahkaha atacaksın giderek hızlandıracaksın şiddeti sınır olmanın yanında canı da acıyacak. ama sadece kafası değil bu yüzden alacaksın eline çeşitli aletleri ve bölge bölge etlerini kıstıracaksın. böyle canı yanmaya devam ederken getireceksin o tavşanlardan bir tane yüzüne yüzüne işeteceksin. tavşan sayışı isteğe bağlıdır.
    hıncınız geçtiyse eğer o topuklu ayakabiyi kafasına kafasına çakabilirsiniz ölene kadar yok geçmediyse farklı yöntemlere devam edebilirsiniz. ama olumu o topuklu ayakkabılardan olmalı.

(bkz: beni sizler delirttiniz)
  3. tiananmen meydanında üzerinden tankla geçip tarihsel bir anı bırakmak istediğim lanet olası pisliktir.
  4. bunlara da hak vermek lazım şimdi.

değişik fetish arıyorlarmış. e bunların tokmakçılarının pipisi max 7 cm olduğundan yeterli gelmiyor olacak ki, değişik fantezi arıyorlar.

en iyisi bu fanteziye ihtiyaç duyan şu çekik gözlüleri aynı o tavşanı ve kediyi ya da herhangi bir hayvanı nasıl ezdilerse, ya da ayırdılarsa, onları da ayırıp ezene kadar sikmek lazım. o zaman fantezilerinde, hayat boyu doyum yaşayacaklarından emin olabilirsiniz.
  5. iş yerinde sınırlı internet nedeniyle video izleyemiyoruz. sabah gördüm haberi, merak ettim ama izleyemedim. eve gelir gelmez de bakayım dedim ama kaldırılmış videolar. iyi ki kaldırılmış zaten.. birkaç kare fotoğraf bile yetti bana..

nereye gidiyoruz böyle anlayamıyorum, ne istiyoruz bu hayvanlardan. biri çatıdan köpek fırlatır, biri kedi öldürür, şimdi de bu çıktı; topuklu ayakkabı ile kedi ve tavşanlara eziyet ederek parçalamak. evet ezmek, öldürmek değil parçalamak..

yapmayın, ağlatmayın bizi; kıymayın o masum hayvanlara da..