merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

theresnomoneyinjazz

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. aynı kaba sıçtığımız ubermensch badim. bir hışımla yazar olmuş. musiki konusundaki inanılmaz yorumları içün şimdiden sabırsızlanıyorum. siz de sabırsızlanın, solo atın, ritm tutun, headbang yapın. hep bu şekil.
  2. sessiz sakin bi çocuk bu.
    bundan destekle tool'la taşşak geçtiği için ağzını yüzünü kırmaya gelicem bir daha sarıyere.
    ha bir de bana tutup da deruni musiki bilgisinden birtakım teknik yorumlarla gelmesin, benim işim tamamen mental. gönül bağım var tool'la.

hoşgelmiş tabi. bir de o da var.
  3. en son gördüğümde elinde birası vardı, kafası azıcık güzeldi ve çok güzel bir havada demir demirkan dinliyorduk. belki bugün tam da bu saatlerde nöbettedir, kim bilir.
  4. şimdi gördüm, mortal kombat 9'da beni patakladığını iddia etmiş. son 3 ayın 6 ayında bu oyunu oynadık ve 9 aydır ben yeniyorum. sinirden joystick kemiren adamın espri anlayışı da bu kadar oluyo işte. kung lao kılıklı ibne ya. beni kimse yenemez ulan!! ben en iyiyim. birim ve tekim. aynı anda her yerdeyim.

dikkat yabancı ülke.
  5. sözlüğe tekrardan gelişini bir sarıyer klasiğiyle taçlandırmak isterim:

"aa, yeni mi geldin? hayırlı olsun. yeni mi? hayırlı olsun."
  6. (bkz: dede)

30 yaşında öküzler olarak hala daha mortal kombat'ta dövüşüyoruz ve beni tüm dünyada yenebilen tek insan!! zaten kendisini de yenebilen yok. bu da böyle bi anımdı.