1. yıllardır müthiş sohbetler ettiğim, beraber inanılmaz keşifler yaptığım, sayesinde imkansızı başardığım dost dediğim yegane insan.

ayrıca itüsözlüğe kazandırdığım biridir.
  2. an itibariyle ne kadar sığ bir müzik bilgim olduğunu bana göstermiş olan ve karşısında yerin yedi kat dibine geçtiğim, çok sevdiğim arı...*
  3. almanya'da her yerin kapalı olduğu pazar gününde eve geldikten sonra yapacak pek işi gücü olmadığından ve smarterchild ile encarta'yı da bugün keşfettiğinden yoğun eğlence amacıyla bu iki botla uğraşan yazar.
  4. geceleri sabaha kadar chat fasilitesinde takılan, amme hizmeti yapan pek saygılı sözlük yazarı..bir de nickini görünce shakira'nın the one adlı şarkısı geliyor aklıma..bilmem shakira hayranı mıdır, nedir?!?!

ayrıca alamancı gençliğe uyum yasaları çerçevesinde saçlarının arkalarını uzatmış, aralara sarılar kızıllar attırmış..mortal kombattan fırlamışçasına giyinirmiş.. kafanızda daha iyi canlandırabilmeniz için (bkz: cankan)..
  5. sözlükte bir dönem tutturduğu "theone mannheim'den bildiriyor" ekolüyle ben ve dahi birçok insanın tepkisini çekse de sonradan tanıdıkça ruhunda bir beyaz türkten ziyade bir fötur şapkalı gurbetçi yattığını keşfettiğim güzel bir insan. yurdum topraklarına ayak bastığı andan itibaren de ayranı dayayınca daha güzelleşecektir, ampul gibi parlayacaktır diye tahmin ediyorum.