• videolar

1. seinfeld'in 9.sezon 2.bölümünün adıdır, the betrayal'dan sonra gelen en komik seinfeld bölümüdür.
  2. 1996 yılında oslo'da yapılan eurovision şarkı yarışmasını kazanan eimear quinn'in seslendirdiği şarkı.

yarışma performansı: http://www.youtube.com/...

şarkının sözleri:
    ı hear your voice on the wind
    and ı hear you call out my name

listen my child you say to me
    ı am the voice of your history
    be not afraid - come follow me
    answer my call and ı´ll set you free
    ı am the voice in the wind and the pouring rain
    ı am the voice of your hunger and pain
    ı am the voice that always is calling you
    ı am the voice and ı will remain

ı am the voice in the fields when the summer´s gone
    the dance of the leaves when the autumn winds blow
    n'er do ı sleep throughout all the cold winter long
    ı am the force that in springtime will grow

(ınstrumental)

ı am the voice of the past that will always be
    filled with my sorrow and blood in my fields
    ı am the voice of the future
    bring me your peace, bring me your peace
    and my wounds they will heal
    ı am the voice in the wind and the pouring rain
    ı am the voice that always is calling you
    ı am the voice

ı am the voice of the past that will always be
    ı am the voice of the future
    ı am the voice
    ı am the voice
    ı am the voice
    ı am the voice
  3. inanılmaz keyifli bir yarışma. o ses türkiye'nin orijinali zaten. katılan yarışmacılar da inanılmaz, jüri üyeleri de. christina aguilera, blake shelton, cee-lo green ve adam levine. hepsi de çoook iyi şarkıcılar ve yaptıkları eleştiriler de çok daha temelli. mutlaka izlenmeli.
  4. united kingdom versiyonuna sitemliyim biraz.müzik kariyerinde türkiye versiyonu jürierinden daha iyi kariyeri olan müziisyenler bile daha acemi ve nasıl seçmesi gerektiğini bilmeyen şekilde davranıyor.
    üç-beş ses dışında bizdekilerden daha iddalı ses de yok.
    çok güzel sesi olanlar da bağırmaktan şarkı söylemeye vakit bulamıyorlar.sesini bağırmanın çığlık atmanın bokunu çıkararak göstericeklerini zanneden yarışmacıyı jüri üyeleri alkışlıyo.
    türkiye versiyonunda en azından hülya avşar bile ki ben onun pek müzikten anladığını düşünmem, bir yarışmacıya çok bağırdın eklinde ikaz edebiliyor.
    jüriler,bu senin tarzın sen dön diiyip yarışmacıyı ilginç şekilde paylaştılar.çok şaşırdım.murat boz un -biz tarza göre dönmüoruz - sözünü refere ederek,kendilerini eleştirmelerini şiddetle tavsiye ediyorum.
  5. bağımlısı olduğum yarışma. uk, us 'dan sonra simultane şekilde australia versiyonunu da izlemeye başladım. blind audition'da kendimi o gergin yarışmacı yerine koyup, biri döndüğünde onun yaşadığı sevinci yaşıyorum, manyak mıyım lan!