1. twilight serisinin üçüncü filmi. ağustos ayı ortasında vancouver’da başlayan çekimler hala sürüyor. henüz the twilight saga new moon vizyona girmeden bir diğer film çekiliyor. seriyi bir an önce bitirmeye uğraşmalarının sebebi büyük olasılıkla edward karakterinin ''sonsuza dek 17 yaşında'' durumu. robert pattinson daha fazla büyümeden(!) çekip bitirmek istiyor olabilirler. aslında arayı uzatmamak ve twilight çılgınlığına düşmüş insanları ellerinden kaçırmamak amacı güdüyor olmaları daha olası.

  filmin kadrosunda ufak da bir değişiklik var. victoria rolünü rachelle levefre yerine bryce dallas howard oynayacakmış. sebep ise rachelle levefre'nin başka bir projede yer alacak olmasıymış.
 2. merakla beklediğim film.
  hatta 3ünü aynı anda çıkarsınlar kurtulalım şu seriden dedirtir insana. kızlara sesleniyorum!
  edward filan hayal bak. gerçekte yok o ce ee okey mi? sonra bize gelip lan biraz edward ol demeyin.
 3. zamanla filmden yeni kareler gelmekte, anladığım şu ki bu filmle birlikte öpüşmede bir üst levele çıkmışlar, o nasıl bir sarılmadır yarebbim. bir de artık fragmanı cıkmalı 4 ay kaldı diyen bünyelere cevap, fragman val mart'ta satılmaya 20 martta başlanacak dvd ile beraber gelecekmiş, ama hiç problem değil, nasılsa 21 martta nete düşer.
  http://www.sinetif.com/...
 4. bugünün son günlerdeki en güzel gün olmasını sağlayan film. az önce fragmanını gördüm ve direk yerimden zıpladım. geliyor resmen geliyor.
  fragmanından anlaşılıyor, öyle güzel sahneler var ki bu seri belli ki efsane olacak. ileride çocuklarımıza izleteceğiz.

  fragmanı da burda:

  http://www.dailymotion.com/...
 5. orjinal fragmanı hala çıkmamış olan, sadece fanmade fragmanları izleyebildiğimiz twilight serisinin 3. ve bence en çok aksiyon barındıracak filmi. orjinal fragman 12 mart tarihinde gösterilecekmiş abd de. e orda gösterildikten 5-10 dakika sonra da bizde izleriz sanırım. fragman 7 dakika olacakmış ve aksiyon sahnelerinden de bol bol gösterilecekmiş.

  12 marttan sonra da birde 2 temmuz için bekliycez. bekleriz biz diyorum, kurtların kardeşliği diyorum, jacob diyorum.

  http://twilighturkey.net/...
 6. 10 saniyelik ilk teaser ı yayınlandı desem....
  evet yayınlandı ama 10 saniye sürüyor kardeşim. hiç bir şey anlaşılmıyor ki. bi jacob u gördük sarı-krem gibin şortuyla o kadar.
  bir de jacob nerdeyse bella yı öpüyor (muhtemelen o sahnenin sonunda da öpecek)

  http://twilight.web.tr/...

  neyseki adam gibi fragman yarın yayınlanıyor. geri sayım başlasın.
 7. umarım new moon'un baymasından sonra eli yüzü düzgün bir film çekmişlerdir. çünkü serinin bu kitabı gerçekten düzgün çekilirse çok iyi bir film olma potansiyeline sahip.