• videolar

 • +9 görseller

  • the sims
  • the sims
  • the sims
  • the sims
  • the sims
  • the sims
 1. pc versiyonunu pek tutmadığım ama psp versiyonunu sevdiğim, n-gage versiyonuna ise bayıldığım oyundur. türkiye'nin ve dünyanın en çok satan* video oyunudur.
 2. kar yağar.yollar buz tutmuştur.sevgilinin sınavı vardır.sıcak süt,şekerleme sefasının da sonuna gelindiği sırada ağzının içinden
  "keşke sim.lerim de burda olsaydı" dersin.muhteşem sevgili hemen karları yarmak suretiyle oyunu bulup alır sana.nasıl bir şeymiş diyerekten de göz ucuyla bakar yandan yandan.
  aradan 7 saat geçer.ve sevgili hala oyuna bir bakmaktadır.sarmaş dolşa uyurken günün kritiği yapılır.

  +aptal sim.ler.7 saatimi aldılar.sabah ilk iş silcem bilgisayardan
  -tamam canım.yatalım şimdi.

  sabah sevgilini bilgisayar karşısında bulursun.ve der ki;
  +bence işlerinde yükselmeleri için mekanik bilgilerini değil zekalarını artırmalıyız.mekanik tamir için.
  -hııı.tamam o zaman
 3. sims 2 nin çıkmasıyla ayağa düşmüş kötü grafiklere ve berbat beyinsiz robot simlere sahip,yine de çıktığı yıl yeni bir devir açan oyun.
  10 kere öpüştürünce doğan bebek,büyümeyen çocuk,ölmeyen yaşlı,üstten kamera,10 tip karakter ile şimdilerde bir üst versiyonunun yanına bile yaklaşamamaktadır.
  (bkz: sims 2)
 4. é tuşu ile açılan konsola "clapacius" yazıyordunuz ve size binlerce dolar veriyordu. çalışmak, uyanmak, kariyerinizde ilerlemek vs. için hiçbir sebebiniz kalmıyordu ve böylece aylarca başından kalkmadığınız oyunu iki günde unutup gidiyordunuz*
 5. azrail ile elim sende oynayıp arkadaşımı onun zalim ellerine teslim ettikten sonra "eeeh skerim boyle oyunu" dediğim ve isyan ettiğim oyundur.

  bir defasında da hoşlandığım kızın evinde kalırken bilgisayarda görüp "bari gerçekte tavlayamıyoruz, burda tavlayayım " diye düşünüdüğüm fakat oyunda da kız tarafından sktir edildiğim daha sonra kızın gözleri önünde ev arakdaşı ile işi pişirdiğim oyundur da ayrıca (pis gülüş) kenisine "seni oyunda bile tavlayamadım lan" dediğimde "oyundaki gibi olsaydın belki şansın olabilirdi" cevabıyla karşılaştığım oyundur... iğrençtir pistir tükakadır bulaşmayın...
 6. the sims life stories versiyonu ile bilgisayarı daha az yavaşlatan, full screen oynama zorunluluğu olmadığından başka işlemleri de gerçekleştirebileceğiniz çılgınca oyun. ancak bütün komşuların hayatlarına müdahale etmeye çalışan arızalı bir oyuncu iseniz* yapmaya çalıştığınız diğer işlemleri unutup oyuna dalmanız, msn pencerelerinden haykıran arkadaşlarınız ve sevgiliniz açısından pek hayırlı olmamaktadır.
 7. ne bok yerseniz yiyin mutlu olmayan salak insancıkları barındıran, sevmediğiniz insanı öldürebilmde yetisinden başka herhangi güzel bir yanı olmayan bunla da kalmayıp kız kardeşlerinizin zamanında sabah akşam evin yegane bilgisayarının başına oturup kalkmamasını sağlayan oyun bozuntusudur.
 8. sim cityle ortak yapıl olan burada oluşturduğunuz karakteri cim citydede birgün belediye başkanı yada öğretmen olarak görüp size şikayete gelebileceiğiz ihtamlini göz önünde bulundurup karakter oluşutrabileceğiniz bu karakteri eylendirip yemek tuvalet ihtiyaçları gibi ihiyaçlarını karşılamak zorunda olduğunuz uzun vadeli bir oyun.