• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. büyük ihtimalle tadından yenmeyecektir. gelse de gitsek dedirtmektedir. ilk filmi tek başıma ikili koltuklarda izlemek süper bi keyifti. ikinci filmi de aynı şekilde izlemeyi planlıyorum. oh mis!
  2. yapımcılar konuyu iyi bağlamazlarsa içine sıçılacak serinin ikinci filmi. çünkü ilk filmdeki kadro mike tyson'a kadar tamamen korunuyor. ve bu koca kadro başka bir ülkede tekrar nasıl bir araya gelecek merak konusu.

en çok özlediğimiz : (bkz: mr chow)
  3. devam filmlerinin genel olarak ne kadar başarılı(!) olduğunu göz önünde bulundurarak birtakım ön yargılarla gideceğim film olacaktır. umarım beni yanıltırlar, ilk filmin verdiği enfes zevk, çeşitli beklentilere yol açsada bu beklentileri en az seviyede tutarak izleyeceğim. hem paul giamatti falan da katılmış iyi olacak, iyi olmalı.
  4. iyi olması şart olan film. iyi ol lan, iyi ol nolur mk. bari devam filmlerinin biri iyi olsun be hacı.

izledikten sonra da görüşlerimi yazarım artık. bok gibin bişey dedirtme lan bana!